آخرین به‌روزرسانی‌ها قبل از انتشار نسخه اصلی ویندوز 11

مهندسان مرکز توسعه ویندوز در شرکت مایکروسافت تنها چند هفته پیش از انتشار یکی از نسخه‌های اصلی سیستم عامل ویندوز 11 همچنان مشغول تعمیر اجزای مختلف این پلتفرم جدید هستند.

تاریخ انتشار نسخه نهایی ویندوز 11 پنجم اکتبر اعلام شده و بنابراین از هم‌اکنون کمتر از سه هفته دیگر تا این زمان باقیمانده است. بنابراین دور از ذهن نیست که مایکروسافت ویژگی‌های جدید این سیستم عامل را از هم اکنون در اختیار کاربران بگذارد تا آنها را آزمایش کنند. اما مهندسان مرکز توسعه ویندوز هنوز در تلاش هستند برخی اشکالات اصلی را پیش از شروع به‌روزرسانی اصلی برطرف کنند.

ویندوز 11 به تدریج در قالب یک به‌روزرسانی رایگان برای تعداد محدودی از سخت‌افزارهای جدید که حداقل الزامات سخت‌افزاری مورد نیاز مایکروسافت را برآورده می‌کنند، عرضه می‌شود.

مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود توضیح داد آخرین پیش‌نمایش منتشر شده از ویندوز 11 که برای مشترکان کانال بتا در طرح «ویندوز اینسایدر» عرضه شده است 22000.184 نام دارد.

البته باید توجه داشت در این نسخه پیش‌نمایش تغییرات زیادی لحاظ نشده است. اما مایکروسافت در تلاش است اشکالات موجود که توسط افراد داخلی شناسایی شده را برطرف کند و در این راستا توضیح داده که چنین اختلالی را در قسمت‌های اصلی ویندوز برطرف کرده است.

منبع: zdnet