۲۱ درصد تولید ناخالص جهانی در اختیار اقتصاد اینترنتی

۲۱ درصد تولید ناخالص جهانی در اختیار اقتصاد اینترنتی

همکاران سیستم- شرکت VMware که از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم‌های مجازی در جهان محسوب می‌شود این هفته بار دیگر استراتژی «هر ابزار، هر دستگاه» را به جلو راند و پروژه‌های مختلف خود مرتبط با این شعار را معرفی کرد.به گزارش وبسایت ZDnet، «پَت گلسینگر» مدیرعامل VMware در این خصوص گفت: «خدمات پردازش ابری موبایلی فضای کسب و کارها را تغییر داده است. هر گونه رشد تولید ناخالص داخلی (GDP) بر اساس اقتصاد اینترنتی صورت می‌گیرد».
به طور کلی باید توجه داشت که اقتصاد اینترنتی ۲۱ درصد از کل تولید ناخالص داخلی جهان را شامل می‌شود که این رقم معادل ۸ تریلیون دلار محاسبه می‌شود. گلسینگر بر این مسئله تاکید کرد که فوریت گسترش هرچه بیشتر زیرساخت‌های ابری و مدیریت داده برای دستگاه‌های موبایلی و ابزارهای کاربردی در سراسر جهان این مسئله را نمایان کرده است. تحقیقات نشان داده است که در حال حاضر به‌ازای هر ساکن کره خاکی سه دستگاه تلفن همراه موجود است که پیش‌بینی می‌شود این رقم تا سال ۲۰۲۰ دو برابر شود.
شرکت VMware در دومین روز از کنفرانس جهانی VMworld ضمن معرفی انواع محصولات جدید و عرضه پیش‌نمایش آنها، توضیح داد نسخه ویژه‌ای از ابزار TED را عرضه می‌کند که تجربه یکپارچه برای عرضه ابزارهای کاربردی و مدیریت دستگاه‌ها را ارائه می‌دهد.
ابزار جدید این شرکت موسوم به Identity Manager انواع ابزارهای مدیریت موبایلی و خدمات امنیتی را در سطح سازمانی ارائه می‌دهد.
ویرایش پیشرفته Identity Manager در نسخه ۶.۲ ابزار زیرساخت‌های دسکتاپ مجازی VMware Horizon ارائه شده است که از سیستم ارتباطی Skype for Business و پردازنده‌های گرافیکی مجازی Nvidia Grid پشتیبانی می‌کند.
شرکت VMware همکاری‌هایی را با مایکروسافت آغاز کرده است تا به کمک ابزار VMware میزان سازگاری ویندوز ۱۰ با تمام رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز و ابزارهای کاربردی را افزایش دهد.