ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

یک‌پنجم اپلیکیشن‌های سازمانی روی فضای ابری متولد می‌شوند

یک‌پنجم اپلیکیشن‌های سازمانی روی فضای ابری متولد می‌شوند

همکاران سیستم- سیستم پردازش ابری این روزها برای تمامی پروژه‌ها، اپلیکیشن‌ها و فضاهای کاری اهمیت پیدا کرده است و نرم‌افزارهای سنتی را پشت‌سر گذاشته است.

در دو بررسی مجزا که به تازگی انجام شد کارشناسان دریافتند نزدیک یک‌پنجم تما اپلیکیشن‌های سازمانی کنونی مبتنی بر فضای ابری متولد می‌شوند. حاصل یک مطالعه روی ۱۰۰ مدیر IT در سازمان‌های مختلف که توسط مرکز Cohesive Networks انجام شده بود نشان داد ۱۸ درصد سازمان‌ها بیش از نیمی از فضای کاری خود را در سیستم‌های ابری پیش می‌برند. 

به گزارش واحد بازاریابی Zdnet، نتایج این بررسی تقریبا نزدیک به بررسی دیگری بود که روی ۹۰۲ سازمان انجام شد و مرکز Capgemini آن را پشتیبانی می‌کرد. در این تحقیق مشخص شد ۱۵ درصد اپلیکیشن‌هایی که در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند به طور کامل روی فضای پردازش ابری مدیریت می‌شوند.

این دو مطالعه بار دیگر نشان داد تعداد بیشتری از اپلیکیشن‌ها و فضاهای کاری نرم‌افزاری روی فضای پردازش ابری به کار گرفته می‌شوند و همچنان تعداد آنها در حال افزایش است. 

نویسنده گزارش نهایی مرکز Cohesive در این خصوص گفت: «سازمان‌ها منتظر آن هستند تا پایان دوره‌ای که تجهیزات سنتی مراکز داده مورد استفاده قرار می‌گیرد اپلیکیشن‌های کنونی را با محیط ابری سازگار کنند».

مرکز Capgemini پیش‌بینی کرده است میزان استقرار ابزارهای مبتنی بر فضای ابری در سازمان‌ها طی سه سال آینده با رشد دو برابری به ۳۲ درصد می‌رسد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *