گوگل کارت‌های اعتباری ویژه‌ای برای کسب و کارهای کوچک طراحی کرد

همکاران سیستم – شرکت گوگل در بریتانیا کارت‌های اعتباری ویژه‌ای طراحی کرده است که کسب و کارهای کوچک این کشور می‌توانند از آن برای خرید تبلیغات این جست‌و‌جو گر اینترنتی اقدام کنند.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت گوگل کارت‌های اعتباری ویژه‌ای را عرضه کرده است که کسب و کارهای کوچک در بریتانیا می‌توانند هزینه تبلیغات محصولات خود بر روی گوگل را از طریق آن پرداخت کنند. شرکت گوگل این کارت‌ها را با پشتیانی شرکت بارکلی کارت وارد بازار کرده است.
گوگل این کارت‌ها را که در حال حاضر در بریتانیا عرضه کرده است، سال گذشته آن‌ها را در آمریکا به صورت آزمایشی عرضه کرده بود. نتایج یک نظرسنجی که پس از عرضه آزمایشی این کارت در آمریکا انجام شد، نشان می‌دهد حدود ۷۴ درصد از کسب و کارهای مورد بررسی برای پرداخت هزینه تبلیغات خود از این کارت‌ها استفاده می‌کنند.
شرکت گوگل در حالی اقدام به عرضه چنین کارت‌های اعتباری کرده است که رقیبش، آمازون نیز چندی پیش خدماتی با عنوان آمازون لِندینگ یا «خدمات وام دهی آمازون» را آغاز کرده بود. آمازون در این خدمات به کسب و کارهای کوچکی که به صورت آنلاین کار خرده فروشی انجام می‌دهند، وام‌های استقراضی می‌هد تا آن‌ها بتوانند فهرست کالا‌ها و محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *