گوگل خدمات مدیریتی سازمانی را ارتقا داد

گوگل خدمات مدیریتی سازمانی را ارتقا داد

همکاران سیستم- در مراکز داده مربوط به خدمات پردازش ابری Cloud Platform گوگل همه‌چیز مبتنی بر سیستم ۱۰ گیگابایتی Ethernet در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. به گزارش وبسایت ZDnet، زمانی که ترافیک سایت اینترنتی شما به صورت عمومی منتشر می‌شود، روی سیستم اتصال شبکه ارائه محتوا (CDN) گوگل فعالیت می‌کند. سرعت این شبکه بالا است، ولی باید گفت که به اندازه کافی پرسرعت نیست. بنابراین شرکت گوگل همکاری‌های جدیدی را با مرکز Akamai به عنوان بزرگترین ارائه‌دهنده خدمات CDN در جهان آغاز کرده است تا کانال‌های بیشتری را برای خدمات ابری گوگل باز کند.
البته باید توجه داشت در جریان افزایش سرعت فضاهای کاری مبتنی بر خدمات پردازش ابری فقط گوگل عمل نمی‌کند. شرکت گوگل همچنین سیستم HTTPS Load Balancing و شبکه مبتنی بر نرم‌افزار (SDN) مجازی‌سازی خود موسوم به Andromeda را معرفی کرد.
علاوه بر این، شرکت گوگل سیستم‌های Cloud Router و Subnetworks را هم عرضه کرد. در مجموع، این سرویس‌های مجزا به کاربران سازمانی امکان می‌دهد تا بتوانند خدمات کنترلی و مدیریتی بهتری را در شبکه در اختیار داشته باشند.
گوگل هدف از ارائه سرویس‌های مذکور را در خواست کاربران سازمانی خود اعلام کرد. «مورگان دلارد» مسؤول مرکز محصولات مدیریتی شبکه پردازش ابری گوگل در یک مطلب وبلاگی توضیح داد: «مشتریان سازمانی به ما نشان دادند برای پیشبرد فرآیندهای کلیدی خود، کیفیت سرویس‌هایی که در اختیار می‌گیرند تا چه اندازه نقش حیاتی برعهده دارد. در این زمینه به خصوص قابلیت‌های اجرایی شبکه برای ارائه محتوای اینترنتی و ابزارهای موبایلی بسیار اهمیت دارد».