ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

کمپین گسترده کاربران لینوکس برای جلب توجه مایکروسافت

کمپین گسترده کاربران لینوکس برای جلب توجه مایکروسافت

همکاران سیستم- آن دسته از کاربران لینوکسی که هک شدند کمپینی را تشکیل دادند تا از مایکروسافت بخواهند حفره امنیتی در نرم‌افزار ارتباطی Skype VoIP که مدت‌ها آن را نادیده گرفته بود، برطرف کند.به گزارش وبسایت theinquirer، در نامه سرگشاده این افراد به مایکروسافت گفته شد: «این یک کار اشتباه بود که به مدت سه سال برای این گروه از کاربران به‌روزرسانی انجام نشود. این مسئله بسیار ناخوشایند است که شما تمام توئیت‌های منتشر شده در حساب کاربری @SkypeSupport را که مربوط به برطرف کردن مشکلات اسکایپ برای لینوکس می‌شود، نادیده می‌گیرید. این اتفاق واقعا شرم‌آور است که شما کاربران لینوکس را پیش از آنکه جایگزینی برای‌شان ارایه دهید و بدون اینکه به آنها اطلاع دهید، کنار می‌گذارید».
این کمپین از کاربران دعوت کرده است تا از طریق هشتگ #thanksbill حمایت خود را نشان دهند. این کمپین اعلام می‌دارد سال ۲۰۰۸ میلادی که «بیل گیتس» به صورت تمام‌وقت در شرکت مایکروسافت فعالیت می‌کرد، آخرین باری بود که از آنها پشتیبانی کامل صورت گرفت.
توئیت کامل که در این زمینه منتشر شده، محتوای زیر را شامل می‌شود: «حساب کاربری @SkypeSupport پشتیبانی از Skype for Linux‌ را کنار گذاشته است. ما دیگر نمی‌‌توانیم تماس تلفنی برقرار کنیم. با به اشتراک گذاشتن لینک زیر از ما پشتیبانی کنید: http://nickforall.nl/skype/ #ThanksBill CLICK TO TWEET ».
مشکل این گروه از کاربران برای برقراری تماس از تاریخ ۲۲ فوریه آغاز شد و برگزارکنندگان این کمپین اعلام کردند که پشتیبانی از آنها برای مدت طولانی صورت نگرفته است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *