پیش‌نمایش Windows ۱۰ عرضه شد

پیش‌نمایش Windows ۱۰ عرضه شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت پیش‌نمایش فنی سیستم‌عامل Windows ۱۰ را عرضه کرد و این اتفاق دو روز پس از معرفی نسخه جدید سیستم‌‌عامل رایانه‌ای غول نرم‌افزاری جهان صورت گرفت.
Itp گزارش داده است عرضه پیش‌نمایش نسخه جدید ویندوز برای علاقمندان و متخصصان فناوری به‌ این زودی یکی از اتفاقات نادر در شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود. با این وجود،‌ به نظر می‌رسد این شرکت نرم‌افزاری تلاش می‌کند خود را از فرایند عرضه ویندوز ۸ جدا کند.
انتخاب نام Windows ۱۰ نشان می‌دهد که شرکت مایکروسافت قصد دارد آخرین نسخه از سیستم‌عامل رایانه‌ای خود را از ذهنیتی که برای کاربران ایجاد شده است متمایز کند.
شرکت مایکروسافت روی سایت اینترنتی که برای بارگذاری Windows ۱۰ راه‌اندازی شده است هشدار داد که این سیستم‌عامل حفره امنیتی و مشکلات فراوانی دارد و تنها برای کارشناسان IT و کاربرانی عرضه شده است که قصد بازبینی از این محصول را دارند و می‌خواهند بازخورد خود را به مایکروسافت ارائه دهند.
متخصصان فناوری تشویق شده‌اند تا این محصول را مورد بررسی قرار دهند و سیستم‌های سازمانی خود را با Windows ۱۰ آزمایش کنند.
شرکت مایکروسافت همچنین یک طرح داخلی تعریف کرده است که به موجب آن در طول دوره زمانی مخصوص توسعه این محصول، ابزارهای بارگزاری ویژه آن عرضه می‌شود.
به گفته مایکروسافت، اعضای این طرح آخرین به‌روزرسانی ها مخصوص Windows ۱۰ را دریافت می‌کنند و این قابلیت به‌سرعت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.