پلتفرم سازمانی سلزفورس با ابزارهای کم کد به‌روز شد

شرکت سلزفورس از بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای مخصوص کسب‌وکارها، در جریان برگزاری کنفرانس سالانه TrailheaDX نسل جدید پلتفرم سازمانی خود را عرضه کرد.

این پلتفرم به‌روز شده انواع ابزارهای کم کد برای توسعه و تعامل خودکار اپلیکیشن‌ها و همچنین ابزارهای جدید محاسباتی، سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی مخصوص حفاظت از داده‌ها، سیستم مدیریت و تشخیص هویت و قابلیت‌های DevOps را شامل می‌شود تا به گروه‌های کاری برای دستیابی سریع به نتایج فعالیت سازمان کمک کند.

نسخه جدید به انواع کسب‌وکارها از جمله کاربران تجاری، مدیریان، طراحان و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند امکان ساخت برنامه‌ها و پردازش اطلاعات با استفاده از سیستم‌های کم کد را در اختیار داشته باشند و در عین حال این فرآیند را با بالاترین سطح حاکمیت فناوری اطلاعات، مقیاس پذیری و ایمنی پیش ببرند.

«پاتریک استاکس» معاون اجرایی و مدیر مرکز توسعه پلتفرم سلزفورس در این خصوص گفت: «آینده توسعه اپلیکیشن‌های سازمانی در دست سیستم‌های کم کد است و در آن هرکس می‌تواند برای حل هر نوع مشکلی در توسعه اپلیکیشن‌ها مشارکت کنند».

او در ادامه اظهار داشت: «پلتفرم سازمانی سلزفورس قابل اعتماد، قدرتمند و همراه با امکانات مورد نیاز سازمان‌ها است و ساخت اپلیکیشن‌ها و بازگشت به چرخه رشد را برای همه کسب‌وکارها آسان‌تر و سریع‌تر می کند».

به گفته این شرکت نرم‌افزاری، محصول جدید که از آن با نام «سلزفورس پلتفرم» یاد می‌شود سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا به سرعت برنامه‌های تجاری مورد نظر خود را ارائه دهند. همکاری و استفاده از همه ابزارهای مورد نیاز در یک پلتفرم واحد، و برنامه‌های ایمن در مقیاس گسترده از مهم‌ترین قابلیت‌های این محصول است.

منبع: itp