پلتفرم ابری جدید ادوبی برای مراکز درمانی عرضه شد

شرکت ادوبی سرویس جدید پردازش ابری خود موسوم به Experience Cloud for Healthcare را عرضه کرد و آن را بخشی از پلتفرم جامع Experience معرفی کرد که برای انتقال تجربیات شخصی مشتریان در صنعت درمان در مقیاس گسترده ساخته شده است.

شرکت ادوبی توضیح داد که محصول جدید قابلیت‌های کنونی خدمات ابری Experience Cloud را نیز در خود جا داده است تا به عنوان ابزار کاربردی برای پاسخگویی به موارد استفاده از مراقبت‌های بهداشتی در بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و شرکت‌های بیمه به کار گرفته شود.

ادوبی اظهار داشت که سیستم جدید HIPAA به این معنی است که با اپلیکیشن‌های Experience Cloud سازگاری دارد تا در نهایت سازمان‌ها از اوایل سال 2022 میلادی بتوانند با الزامات HIPAA مطابقت پیدا کنند. در این زمینه پلتفرم Customer Data ادوبی (CDP) برای ارایه داده‌ها در آن واحد و سیستم Journey Optimizer نیز به کار گرفته شده است.

از قابلیت‌های کلیدی ارایه شده می‌توانند به توانایی استفاده از سیستم CDP ادوبی برای توصیه‌های بهداشتی شخصی با استفاده از داده‌های یکپارچه بیمار نام برد. این پلتفرم همچنین مدیریت داده‌ها را براساس استانداردهای صنعت مراقبت‌های بهداشتی و ادغام با طیف وسیعی از شرکای نرم‌افزاری ادوبی از جمله شرکت‌های مایکروسافت، Deloitte و Accenture ارائه می‌دهد.

منبع: zdnet