هواپیمایی امارات از سیستم واقعیت مجازی برای فروش بلیط استفاده می‌کند

همکاران سیستم – شرکت هواپیمایی امارات از نوعی سیستم واقعیت مجازی رونمایی کرده است که بازدیدکنندگان با استفاده از آن می‌توانند به شکل سه بعدی در بخش‌های مختلف هواپیما گشت و گذار کنند و صندلی موردنظرشان را انتخاب کنند.

در این شیوه، مسافران با استفاده از یک سرویس واقعیت مجازی می‌توانند وضعیت صندلی خود را به شکل سه بعدی و به طور کامل مشاهده کنند.

به گزارش وب‌سایت Emirates Woman، به این ترتیب «امارات ایرلاین» نخستین شرکت هواپیمایی است که با استفاده از سیستم واقعیت مجازی، بلیط می‌فروشد.

مشتریانی که قصد دارند بلیط هواپیمای مدل A۳۸۰ یا بوئینگ ۷۷۷ امارات ایرلاین را خریداری کنند، می‌توانند به صورت مجازی وارد هواپیما شوند و از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن ویژه این شرکت، صندلی مورد نظرشان را انتخاب کنند.

با سیستم فوق امکان مشاهده کابین، صندلی‌ها و حتی سالن اسپای هواپیما فراهم می‌شود. الکس کینگ (Alex Knigge) نایب رئیس بازاریابی شرکت هواپیمایی امارات می‌گوید: ما از این که به عنوان نخستین شرکت هواپیمایی در جهان توانسته‌ایم این سیستم واقعیت مجازی بسیار پیشرفته را از طریق وب‌سایت‌مان عرضه کنیم بسیار خرسندیم. این سیستم به مشتریان ما تجربه تصویری سفر با هواپیماهای‌مان را پیش از حضور در آنها نمایش می‌دهد.

وی افزود: پس از بازخوردهایی که از نظرات مشتریان داشتیم، متوجه شدیم که آن ها از این سیستم که با آن می‌توانند صندلی مورد نظرشان را به صورت سه بعدی مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید بلیط نمایند بسیار راضی هستند.