همه سیستم‌های Evernote به خدمات ابری گوگل انتقال یافت

همه سیستم‌های Evernote به خدمات ابری گوگل انتقال یافت

همکاران سیستم- شرکت Evernote تصمیم دارد تمام زیرساخت‌های داخلی را از سرورهای و شبکه‌های خود به خدمات پردازش ابری گوگل  Cloud Platform انتقال دهد.

به گزارش وبسایت Zdnet، این شرکت با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد در این فرآیند داده‌های مربوط به بیش از ۲۰۰ میلیون کاربری که از مشترکان خدمات Evernote محسوب می‌شوند به فضای ابری گوگل منتقل خواهد شد.

«بن مک‌کورمک» مدیر عملیاتی Evernote در یک مطلب وبلاگی توضیح داد: «زیرسخت‌هایی که هم‌اکنون در اختیار گرفته‌ایم به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت کامل از خدمات Evernote پشتیبانی می‌کنند و با این وجود فاقد سرعت و انعطاف کافی هستند که ما در آینده به آنها نیاز داریم».

او در ادامه گفت: «ما با بررسی‌ گزینه‌هایی که پیش‌رو داشتیم متوجه شدیم مزایای سازگاری با راهکارهای پردازش ابری مدرن برای داده‌ها بسیار واضح است و می‌تواند کارایی فراوانی داشته باشد».

اعلام خبر همکاری‌های جدید میان گوگل و Evernote  به معنی آن است که سرویس Google Drive نیز با خدمات Evernote ادغام خواهد شد.

به گفته مک‌کورمک استفاده از خدمات پردازش ابری Cloud Platform گوگل از نظر قابلیت اجرایی، امنیت، کارایی،‌ و مقیاس‌پذیری در خدمات Evernote ارتقا قابل ملاحظه‌ای ایجاد می‌کند.