همفکری بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه فناوری برای توسعه خدمات سازمانی

همفکری بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه فناوری برای توسعه خدمات سازمانی

همکاران سیستم- مراکز سرمایه‌گذاری و شرکت‌های بزرگ طی همایشی که در شهر لندن برگزار شده بود گرد هم آمدند تا جدید‌ترین فناوری‌های درحال توسعه در زمینه وب، خدمات موبایلی و امنیت را شناسایی کنند.
به گزارش وب‌سایت news.techworld، این رویداد با نام «اجلاس فناوری‌های دیجیتال» و در یکی از سالن‌های تالار بورس لندن با نام Square Mile برگزار شد تا طی آن بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت دیجیتالی اروپا مشخص شود. در این همایش بیش از ۱۵۰ شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری، شرکت‌های خصوصی و مراکز بزرگی مانند گوگل، اوراکل، سامسونگ، کوالکام و VMWare حضور داشتند.
در این اتفاق بیش از ۲۰۰ شرکت نوپا محصولات جدید خود را به نمایش گذاشتند که البته تنها ۲۰ عدد از آن‌ها توانستند ۱۰ دقیقه فرصت بگیرند و به صورت جداگانه در مورد فعالیت‌های خود توضیح دهند و توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کنند.
 «باروک پیلو» (Baruk Pilo) به عنوان مدیر همایش توضیح داد که سرمایه‌گذاران از سراسر جهان در این رویداد گردهم آمدند و این بزرگ‌ترین فرصت پیش‌روی آن‌ها بود تا بتوانند چندین شرکت نوپا را یکجا ملاقات کنند. بدون برگزاری این همایش سرمایه‌گذاران مجبور بودند که یک روز به لندن، روز دیگر به برلین و روز بعد به آمستردام سفر کنند تا بتوانند با فعالیت تک‌تک این شرکت‌ها آشنا شوند.
 «نیکولاس رز» (Nicolas Rose) از مدیران شرکت سرمایه‌گذاری فرانسوی XAnge که تنها در یک پروژه بیش از ۵ میلیون یورو سرمایه‌گذاری کرده است در این خصوص اظهار داشت که فعالیت شرکت‌های نوپا برای آن‌ها بسیار قابل ملاحظه است و XAnge هم‌اکنون روی شرکت تولیدکننده خدمات پردازش ابری The Currency Cloud سرمایه‌گذاری می‌کند.
لازم به ذکر است که به دنبال فعالیت شرکت‌های نوپا، مراکز بزرگی از جمله گوگل، VMWare و اوراکل به درستی توضیح ندادند که قصد سرمایه‌گذاری روی این شرکت‌ها را دارند و یا این شرکت‌ها را که با فرآیند فعالیت‌های آن‌ها سازگار است خریداری می‌کنند.