هزینه استفاده از Dynamic ۳۶۵ مایکروسافت اعلام شد

هزینه استفاده از Dynamic ۳۶۵ مایکروسافت اعلام شد

همکاران سیستم- زمانی که سپتامبر امسال هزینه استفاده از خدمات جدید Dynamic ۳۶۵ مایکروسافت اعلام شد، مقامات این شرکت به سرعت اعلام کردند که ارقام مذکور غیررسمی است و مایکروسافت آن را تایید نمی‌کند.

به گزارش وبسایت Zdnet، هم‌اکنون پس از گذشت یک ماه هزینه استفاده از این سرویس به صورت رسمی اعلام شده است و بررسی‌ها نشان می‌دهد این رقم با آنچه که ماه گذشته گزارش شد، کاملا مشابه است. مایکروسافت در گزارش جدید خود اعلام کرد برای استفاده از سرویس Dynamic ۳۶۵ سازمان‌ها می‌بایست هر ماه به‌ازای هر کارمند خود ۴۰ دلار بپردازند.

در این زمینه گفته شده است که اگر سازمان‌ها طرح Enterprise Plan ۱ را در اختیار بگیرند به‌ازای هر کارمند ماهانه ۱۱۵ دلار پرداخت می‌کنند و اگر Plan ۲ را برگزینند، هزینه ماهانه برای هر کارمند ۲۱۰ دلار محاسبه می‌شود. اپلیکیشن‌های شخصی در این طرح‌ها هر کدام ۹۵ دلار هزینه خواهند داشت. لازم به ذکر است که تمامی این ارقام ماه سپتامبر به همین شکل اعلام شده بود.

با این وجود برخی گزینه‌ها وجود دارد که می‌تواند Dynamic ۳۶۵ را برای کاربران سازمانی جذاب‌تر کند تا آن را به محصولات مشابه Salesforce، SAP، اوراکل و دیگر شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزاری CRM و ERP ترجیح دهند.

آن دسته از سازمان‌ها که ویرایش Business Edition این سرویس را در اختیار می‌گیرند ماهانه به‌ازای هر کارمند خود ۲۸ دلار می‌پردازند، طرح Enterprise Plan ۱ هر ماه ۶۰ دلار برای آنها هزینه دارد و اگر افراد به صورت گروهی و محدود از آن استفاده کنند، ماهی ۴ دلار پرداخت خواهند کرد.