نیمی از سازمان‌ها به دنبال استخدام متخصصان موبایلی

نیمی از سازمان‌ها به دنبال استخدام متخصصان موبایلی

همکاران سیستم- مطالعه جدیدی که با پشتیبانی شرکت Red Hat انجام شد نشان داد حدود نیمی از سازمان‌ها به دنبال استخدام نیروی کاری جدید با مهارت‌های مربوط به توسعه سیستم‌های موبایلی هستند.به گزارش وبسایت Itp، بر اساس اطلاعات به دست آمده از این مطالعه، ۵۰ درصد سازمان‌ها در نظر دارند تا پایان سال جاری میلادی در حوزه مهارت‌های موبایلی نیروی کاری جدید استخدام کنند و این در حالی است که ۳۲ درصد آنها بر توسعه مهارت‌های پیش‌رو تمرکز کرده‌اند و ۲۷ درصد دیگر هم به دنبال استخدام کارمندانی با مهارت‌ یکپارچه‌سازی سیستم‌های Back Up می‌گردند.
کارشناسان در این بررسی همچنین دریافتند ۱۵ درصد سازمان‌ها به دنبال استخدام کارمندانی هستند که مهارت‌هایی در زمینه DevOps داشته باشند تا بتوانند توسعه‌های مورد نظر را با اهداف سازمانی همسو کنند.
این مطالعه روی ۱۱۲ تصمیم‌گیرنده ارشد IT در سازمان‌های سراسر جهان انجام شد و کارشناسان در پایان متوجه شدند میزان تمایل کسب و کارها برای در اختیار گرفتن مهارت‌های مرتبط با اینترنت اشیا (IoT) بسیار بیشتر از مهارت‌های مربوط به فناوری‌های پوشیدنی است.
آمارهای جدید منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی گارتنر نیز نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۷ میلادی درخواست بازار جهانی برای توسعه ابزارهای موبایلی کاربردی نسبت به ظرفیت سازمان‌ها برای ارائه ابزارهای مذکور ۵ برابر بیشتر است.