ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

نسل جدید خدمات مشترک سامسونگ و اوراکل برای کاربران سازمانی

نسل جدید خدمات مشترک سامسونگ و اوراکل برای کاربران سازمانی

همکاران سیستم- دو شرکت سامسونگ و اوراکل از آغاز همکاری‌های جدید در زمینه توسعه ابزارهای کاربردی برای کاربران سازمانی خبر دادند تا از این طریق بتوانند نرم‌افزارهای موبایلی و اپلیکیشن‌های تخصصی را به این دسته از کاربران ارایه دهند.به گزارش وبسایت Zdnet، روز گذشته سامسونگ و اوراکل قرارداد مربوط به این همکاری را امضا کردند و بر اساس آن گفته شد همکاری‌های جدید بر سیستم‌های قدیمی سازمانی و یکپارچه‌سازی آنها تاکید دارد؛ به خصوص آنکه دو شرکت مذکور از این طریق می‌کوشند به سازمان‌ها کمک کنند فعالیت‌های خود را از فناوری‌های قدیمی به فضای پردازش ابری، زیرساخت‌های نوین IT و راهکارهای موبایلی انتقال دهند.
بر اساس این همکاری‌ها مجموعه نرم‌افزارهای سازمانی و راهکارهای پردازش ابری اوراکل و فناوری‌های مرتبط با دستگاه‌های موبایلی سامسونگ یکی می‌شوند.
این شرکت‌ها هم اکنون همکاری‌های خود را برای یکپارچه‌سازی سیستم‌ها آغاز کرده‌اند تا از این طریق نرم‌افزارهای موبایلی سازمانی و راهکارهای اینترنت اشیا (IoT) را به صورت گسترده‌تر ارایه دهند. در این زمینه از سیستم HCL Technologies برای نگهداری از زیرساخت‌های سازمانی استفاده شده است که اپلیکیشن مربوط به این سیستم‌های سازمانی از طریق سری فناوری‌های پوشیدنی Gear S به دست کاربران می‌رسد.
«سری رامانتان» مدیر گروه اوراکل در این خصوص گفت: «با یکپارچه کردن خدمات Mobile Cloud Service اوراکل و قابلیت‌های دستگاه‌های الکترونیکی سامسونگ، ما می‌توانیم دسترسی به راهکارهای موبایلی سازمانی را آسان کنیم و کسب و کارها را وارد سطح جدیدی فناوری‌ها کنیم».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *