نسخه ویژه لینوکس برای سوئیچ‌های شبکه‌ای HP

نسخه ویژه لینوکس برای سوئیچ‌های شبکه‌ای HP

همکاران سیستم- شرکت HP به دنبال برگزاری کنفرانس LinuxCon در شهر دوبلین نسخه ویژه‌ای از سیستم عامل لینوکس را برای سوئیچ‌های شبکه‌ای خود معرفی کرد.به گزارش وبسایتtheinquirer، سیستم OpenSwitch به گونه‌ای طراحی شده است که به مهندسان شبکه امکان می‌دهد بدون هرگونه محدودیت‌ نوآوری‌های خود را ارائه دهند. این پلتفرم مبتنی بر سیستم‌های ارتباطی توسط شرکت‌های Accton، Arista، Broadcom، VMware و اینتل پشتیبانی می‌شود.
«مارک کارول» مدیر فناوری مرکز شبکه‌های HP گفت: «نرم‌افزار متن‌باز که نتیجه فعالیت مجموعه‌ای از متخصصان توسعه‌دهنده، ارائه‌دهندگان نوآوری و ارتقا دهندگان پایداری پلتفرم‌های نرم‌افزاری است، به سازمان‌ها امکان می‌دهد زیرساخت‌های توانمندتری را برای پشتیبانی از نیازهای تخصصی خود در اختیار داشته باشند».
او در ادامه توضیح داد: «کدهای اولیه سیستم عامل شبکه‌ای OpenSwitch مبتنی بر لینوکس که توسط گروهی از شرکت‌ها تکمیل شده است، به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار کمک می‌کند به سرعت نیازهای کسب‌وکار و شبکه‌هایی در مقیاس وب را با صنعت مربوطه سازگار کنند».
شرکت HP بر این باور است که باز کردن زیرساخت‌ها در محیط شبکه‌ای، مشکلات مربوط به تداخل سازگاری با سیستم بین زیرساخت‌های شبکه‌ای را از میان برمی‌دارد و برای مثال، در شرایطی که دو شرکت قصد دارند با یکدیگر ادغام شوند مشکلات را برطرف می‌کند.