نسخه سازمانی فیسبوک به‌زودی عرضه می‌شود

نسخه سازمانی فیسبوک به‌زودی عرضه می‌شود

همکاران سیستم- فیسبوک تصمیم دارد نسخه سازمانی راهکار شبکه اجتماعی خود را به زودی روانه بازر کند. این شرکت توضیح داد طی چند ماه آینده خدمات سازمانی ویژه خود را برای رایانه‌های رومیزی ارائه می‌دهد و البته این سرویس مانند بازی Candy Crash نخواهد بود و خدمات کارآمدی را در بر خواهد داشت.به گزارش وبسایت theinquirer، این مطلب را نخستین بار خبرگزاری رویترز منتشر کرد به نقل از «جولین کودورنیو» مدیر همکاری‌های پلتفرم جهانی فیسبوک گفته شد سیستم جدید شباهت زیادی به نسخه کاربری این شبکه اجتماعی دارد؛ با این تفاوت که قابلیت‌های آن به گونه‌ای طراحی شده که کاربران کارآمدتر باشند. بر این اساس در سرویس جدید ابزارهای سرگرمی و غیرمفید عرضه نمی‌شوند و در عوض ابزارهایی که در انتظار آنها بودید را مشاهده خواهید کرد.
کودورنیو به رویرتز توضیح داد: «در سرویس Facebook at Work نمی‌توانید بازی Candy Crash را در اختیار داشته باشید. با این وجود من فکر می‌کنم ۹۵ درصد خدماتی که ما برای این پلتفرم اجتماعی ارایه می‌دهیم با Facebook at Work سازگار شود».
این سرویس هم‌اکنون یک سال است که مورد آزمایش قرار می‌گیرد و تقریبا برای عرضه عمومی آماده شده است. پیش‌بینی می‌شود کاربران جهانی به‌زودی بتوانند از Facebook at Work استفاده کنند