میکرواستراتژی، راهکارهای هوشمندی تجاری خود را طریق فناوری پردازش ابری عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت میکرواستراتژی قصد دارد از فناوری پردازش ابری برای عرضه راهکارهای هوشمندی تجاری استفاده کند.
به گزارش وب سایت enterpriseappstoday، شرکت میکرواستراتژی که یکی از عرضه کنندگان محصولات و راهکارهای هوشمندی تجاری است، قصد دارد برخی از قابلیت‌های این راهکار‌ها را از طریق فناوری پردازش ابری به کاربران ابزارهای دسکتاپی و همراه ارائه دهد. این شرکت در هفته جاری خدمات جدیدی در این حوزه عرضه کرده است که کلود اکسپرس (Cloud Express) نام دارد. این خدمات مبتنی بر پلت فرم تحت فناوری پردازش ابری میکرواستراتژی است که در سال ۲۰۱۱ برای اولین بار عرضه شد.
استفاده از راهکارهای هوشمندی تجاری مستلزم خرید زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری ویژه‌ای است، اما اقدام جدید میکرواستراتژی می‌تواند کسب و کارهای علاقه‌مند به این راهکار‌ها را از خرید این سخت افزار‌ها بی‌نیاز کند.
کسب و کارهای کاربر می‌توانند با استفاده از این خدمات داده‌ها و اطلاعات مورد نیاز خود را از طیف وسیعی از منابع، از صفحات اکسل و نرم افزارهای شرکت سیلزفورس گرفته تا بسیاری از پایگاه‌های داده رابطه‌ای گردآوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند. کاربران همچنین می‌توانند نتایج حاصل از تحزیه و تحلیل داده‌های خود را از طریق وب یا نرم افزارهای همراه با دیگران به اشتراک بگذارند.
شرکت میکرواستراتژی از سال ۲۰۱۰ دارای یک نرم افزار همراه تحت سیستم عامل آی او اس اپل نیز هست که در عرضه خدمات جدید خود از آن استفاده کرده است. کاربران می‌توانند گزارش‌های تحلیلی خود را از طریق این نرم افزار دریافت کنند.
خدمات هوشمندی تجاری جدید میکرواستراتژی به کاربران امکان می‌دهد تا اطلاعات خود را در قالب‌ها و فرمت‌های مختلفی مثل ویدئو، متن و غیره مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *