مشخص شدن نحوه سرمایه‌گذاری سازمان‌ها روی خدمات ابری در سال ۲۰۱۷

مشخص شدن نحوه سرمایه‌گذاری سازمان‌ها روی خدمات ابری در سال ۲۰۱۷

همکاران سیستم- سازمان‌ها در سال‌ آینده یک‌سوم بودجه IT خود را در میزبانی سیستم‌های پردازش ابری و خدمات مربوط به آن صرف می‌کنند و همین روند باعث می‌شود تا وابستگی آنها به مراکز ارایه دهنده زیرساخت‌های-به‌عنوان-خدمات (IaaS) و نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات (SaaS) کمتر شود.

به گزارش وبسایت Zdnet، بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مرکز ۴۵۱ Research، سازمان‌ها در حال حاضر ۲۸ درصد از مجموع بودجه‌های خود مخصوص بخش IT را به میزبانی و خدمات پردازش ابری اختصاص می‌دهند. این شرکت تحلیلی و تحقیقاتی پیش‌بینی کرد در سال آتی میزان سرمایه‌گذاری کسب و کارها در این زمینه تا ۳۴ درصد افزایش می‌یابد و آنها به صورت گسترده‌تر از منابع مرتبط با زیرساخت‌ها، اپلیکیشن‌ها، سیستم‌های مدیریتی و خدمات امنیتی بهره می‌برند.

افزایش میزان سرمایه‌گذاری در بخش خدمات پردازش ابری اندکی بیشتر از این جلو می‌رود. طبق اخبار موجود ۳۱ درصد سازمان‌ها تصمیم دارند در این راستا خدمات زیرساختی دریافت کنند و این در حالی است که بخش اعظم سازمان‌ها معادل ۴۱ درصد آنها به این نتیجه رسیده‌اند که باید اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود را در اختیار بگیرند.

همچنین گفته شد ۱۳.۵ درصد سازمان‌ها قصد دارند خدمات مدیریتی را به کار برند، ۸.۶ درصد از آنها روی خدمات امنیتی تاکید داشتند و ۵ درصد هم اعلام کردند که خدمات تخصصی برای پروژه‌های پردازش ابری را نیاز دارند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *