مدیرعامل Salesforce ، بیست هزار سهام این شرکت را فروخت

«مارک بنیوف» مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت سلزفورس که بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) محسوب می‌شود روز گذشته بیش از 20 هزار سهام خود رابه ارزش 185.75 دلار برای هر سهام به فروش رساند و ارزش مجموع سهام واگذار شده توسط او 3.7 میلیون دلار محاسبه شد.
شرکت Salesforce.com که از بزرگترین ارایه دهندگان SaaS محسوب می‌شود و این روزها به صورت ویژه روی خدمات رایانش ابری تمرکز کرده است، برنامه‌های مرتبط با شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های موبایلی ابری را در قالب خدمات پلتفرم خود ارایه می‌دهد و همچنین سرویس‌های تخصصی حرفه‌ای را برای تسهیل در پذیرش راهکارهای خود در اختیار کاربران سازمانی گذاشته است.

شرکت سلزفورس
ارزش مجموع سرمایه‌های سلزفورس در بازار بورس 166.09 میلیارد دلار برآورد می‌شود و در آخرین معاملات روز گذشته هر سهام آن به قیمت 187.25 دلار واگذار شده است. میانگین رشد درآمدهای سلزفورس طی 10 سال گذشته 25.80 درصد محاسبه شده است. مرکز GuruFocus شرکت سلزفورس را در جمع مراکز تولیدکننده نرم افزار با دو ستاره معرفی می‌کند و فعالیت‌های آن را بسیار موفق می‌داند.
لازم به ذکر است با واگذاری این میزان سهام توسط بنیوف، ارزش هر سهام شرکت سلزفورس در بازار بورس آمریکا رشد 0.81 درصدی را تجربه کرد. مارک بنیوف هفته گذشته نیز 10 هزار سهام سلزفورس را واگذار کرده بود.

 

منبع: Gurufocus