محصولات جدید Dell EMC در حوزه یادگیری ماشینی و کلان داده‌ها

همکاران سیستم- شرکت Dell EMC سری جدیدی از سیستم‌های پیشرفته خود را برای پلتفرم‌های یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و کلان داده‌ها عرضه کرد.
به گزارش وب‌سایت Zdnet، این شرکت بزرگ تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی در جریان کنفرانس SC۱۷ که در حوزه پردازش‌های با کارایی بالا با پیش‌زمینه یادگیری ماشینی برگزار شده بود، محصولات جدید خود را معرفی کرد. شرکت Dell EMC در جریان برگزاری کفرانس مذکور محصولات زیر را در معرض دید عموم قرار داد:
-سیستم‌هایی که هدف آنها پردازش با کارایی لابا و تحلیل داده‌ها برای سازمان‌های بزرگ در نظر گرفته شده است. این سیستم‌ها به صورت ویژه برای شناسایی اختلالات، پردازش تصاویر، تحلیل‌های مالی و تحلیل‌های پزشکی شخصی ساخته شده‌اند.
-سرور Dell EMC PowerEdge C۴۱۴۰ با دو پردازنده اصلی Xeon Scalable اینتل و چهار پردازنده گرافیکی Nvidia Tesla. این سرور برای صنایع بزرگی چون تصویربرداری علمی، نفت و گاز، و خدمات مالی ساخته شده است.
-سیستم‌های جامع Dell EMC Machine و Deep Learning Bundles برای تشخیص چهره،‌تشخیص تومورهای پزشکی، و تحلیل رفتارهای مشتری در فروشگاه‌ها ساخته شده‌اند. این مجموعه‌های نرم‌افزاری سرورهای Dell EMC PowerEdge C۴۱۴۰ را تحت پوشش قرار می‌دهند و از سیستم‌های شتاب‌دهنده پردازنده‌های گرافیکی Nvidia Tesla V۱۰۰ هم پشتیبانی می‌کنند.