ویندوز 11 نیامده محبوب شد

مایکروسافت ژوئن امسال به شکل رسمی سیستم عامل جدید «ویندوز 11» را معرفی کرد و توضیح داد که این پلتفرم همراه با پیشرفت‌های فراهم شده در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت.

هم اکنون نسخه آزمایشی ویندوز 11 برای کاربران گروه «ویندوز اینسایدر» عرضه شده و بیانیه جدید منتشر شده از سوی مایکروسافت نشان می‌دهد این سیستم عامل از هم اکنون بسیار محبوبیت دارد.

«ساتیا نادلا» مدیرعامل مایکروسافت از ویندوز 11 به عنوان «آغاز انقلاب ویندوز» یاد کرد و توضیح داد که شرکت مایکروسافت قصد دارد با این سیستم عامل همه کاربران را مورد هدف قرار دهد.

آقای نادلا در جریان گفت‌وگوی خود با تحلیلگران پس از انتشار گزارش درآمدهای فصلی سه ماه چهارم از سال مالی 2021 میلادی اظهار داشت که مایکروسافت می‌خواهد تصور جدید از همه آنچه که وجود دارد را در سیستم عامل ویندوز 11 عرضه کند.

علاوه بر این نادلا فاش کرد که براساس برنامه‌ریزی‌های کنونی قرار است ویندوز 11 پاییز امسال عرضه شود. البته هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در این زمینه منتشر نشده، ولی کاملا مشخص است که ویندوز 11 در سال 2021 میلادی برای برخی از دستگاه‌های الکترونیکی عرضه می‌شود. همچنین انتشار گسترده‌تر آن در اوایل سال 2022 میلادی برای دستگاه‌هایی که حداقل الزامات را برآورده کنند انجام می‌شود.

منبع: windowslatest