مایکروسافت نرم‏افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را به روز کرد

مایکروسافت نرم‏افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را به روز کرد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود را به روز کرده و قصد دارد آن را در سه ماهه چهارم امسال روانه بازار کند. مایکروسافت در این نسخه بر فناوری‏‌های همراه و فعالیت‏‌های بازاریابی بیشتر تمرکز کرده است. به گزارش وب‏سایت itworld، شرکت مایکروسافت راهکارنرم‌‏افزاری مدیریت ارتباط با مشتری خود را که دینامیک سی آر‌ ام (Dynamics CRM) نامیده می‌‏شود، به روز کرده است. مایکروسافت قابلیت نسخه‏ به‏‌روز رسانی‏ شده این راهکار برای سازگاری با ابزارهای همراه و فعالیت‏‌های بازاریابی را ارتقا داده است.
بر اساس این گزارش، مایکروسافت سازگاری نسخه جدید نرم‏‌افزار دینامیک سی آر‌ ام با نرم‏‌افزارهای همراه را افزایش داده است. این راهکار با شبکه اجتماعی یامر، نرم‏‌افزار ارتباط تصویری اسکایپ و اتوماسیون بازاریابی مارکتینگ پایلوت نیز یکپارچه شده است.
نرم‌‏افزار مارکتینگ پایلوت یکی از راهکارهای عرضه‏ شده از سوی مایکروسافت در حوزه بازاریابی است که کسب و کارهای کاربر به کمک آن می‌‏توانند کمپین‏‌های تبلیغاتی خود در کانال‏‌های مختلف را مدیریت کنند و در عین حال هزینه‏‌های تبلیغاتی خود را نیز به کمک آن کنترل کنند. این نرم‏‌افزار در اصل محصول شرکتی با همین نام بود که مایکروسافت چندی قبل آن را خرید.
مایکروسافت اعلام کرده است نسخه جدید دینامیک سی آر‌ ام را در سه ماهه چهارم امسال روانه بازار خواهد کرد. نسخه جدید این نرم‏‌افزار که به دینامیک سی آر‌ ام ۲۰۱۳ معروف شده است، هم به صورت نرم‌‏افزارهای قابل نصب قابل استفاده است و هم به صورت یک راهکار پردازش ابری.
شرکت مایکروسافت همچنین قصد دارد تا پایان سال جاری نسخه‏‌ای از نرم‌‏افزار دینامیک سی آر‌ ام خود را برای نصب بر روی آیپد و یا ابزارهای همراه تحت ویندوز ۸ عرضه کند.
گزارش درآمدی مایکروسافت در پایان فصل مالی منتهی به ۳۱ مارس نشان می‌‏دهد ۳ میلیون نفر از کارکنان ۳۹ هزار شرکت و کسب و کار تجاری در سراسر جهان کاربر راهکار دینامیک سی آر‌ ام هستند.