مایکروسافت محصولات جدیدی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری عرضه می‌‏کند

مایکروسافت محصولات جدیدی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری عرضه می‌‏کند

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قصد دارد در سه ماهه دوم سال جاری میلادی محصولات جدیدی را در حوزه بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) روانه بازار کند.
به گزارش وب‏ سایت zdnet، شرکت مایکروسافت قصد دارد در سه ماهه دوم امسال سه محصول جدید خود در حوزه بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری را روانه بازار کند. این سه محصول که میرا (Mira)، سوبرا (Subra) و لئو (Leo) نام دارند، از خانواده راهکارهای دینامیکز (Dynamics) هستند. میرا یکی از محصولات این شرکت در حوزه بازاریابی است که حاصل همکاری دو شرکت مایکروسافت و مارکتینگ پایلوت است. مایکروسافت که این شرکت را در اکتبر ۲۰۱۲ خریداری کرده بود، با اعمال تغییراتی فناوری آن را با ویندوز آزور خود سازگار کرده است.
سوبرا نیز یکی از راهکارهای مایکروسافت در حوزه فناوری‌های تحلیل‌های اجتماعی است. فناوری این راهکار در اصل متعلق به شرکت نت بریز (Netbreeze) است که مایکروسافت آن را در مارس ۲۰۱۳ خریداری کرد. این محصول نیز در حال حاضر با ویندوز آزور سازگار شده است و کاربران می‌‏توانند آن را در قالب یک افزونه خدماتی به همراه راهکار آنلاین مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت (دینامیک سی آر‌ ام آنلاین) به کار برند.
لئو محصول اصلی مایکروسافت در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری است که قرار است بزودی عرضه شود. مایکروسافت در طراحی این محصول نیز از فناوری شرکت پاراچور (Parature) که چندی پیش آن را خریداری کرده بود، استفاده کرده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *