مایکروسافت فعالیت‌های شرکت شکلات‌سازی «مارس» را ابری می‌کند

مایکروسافت اعلام کرد همکاری‌های گسترده‌ و طولانی مدت خود را با شرکت تولیدکننده شکلات‌های مارس (Mars) آغاز کرده تا براساس توافق جدید میان آنها، فرآیند تحول دیجیتال در این شرکت از طریق پلتفرم پردازش ابری Azure مایکروسافت سرعت پیدا کند.

در این توافق جدید شرکت مارس با کمپانی Accenture از شرکای مایکروسافت وارد همکاری می‌شود و هدف از این اقدام بهینه سازی سرعت عملیاتی مارس و تولید هوشمند زنجیره‌های تولید اعلام شده است.

این شرکت‌ها در کنار یکدیگر تلاش می‌کنند فرآیند تولید داده‌های شفاف و مسئولانه را برای مارس آسان کنند و هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال در سبد جهانی فعالیت‌های شرکت مارس برای شکلات‌سازی، خدمات مراقبت از حیوانات خانگی، مکمل‌های غذایی حیوانات اهلی و مواد غذایی به کار گرفته شود.

اقدامات مذکور به مارس کمک می‌کند تا به صورت گسترده‌تر از فناوری‌ها و توانایی‌های دیجیتال پیش‌رو در بازار و همچین سیستم‌های تولید هوشمند، تعامل با مشتری و آموزش مهارت‌های دیجیتال بهره ببرد.

شرکت‌های مذکور هم اکنون در حال گسترش یکپارچه زیرساخت‌های ابری و داده‌ها در تمام مشاغل مرتبط با شرکت مارس هستند تا کلیه این فعالیت‌ها مبتنی بر پلتفرم ابری Azure مایکروسافت انجام شود و از این طریق استراتژی «ابر-نخست» برای انتقال تمام فعالیت‌های مارس به فضای ابری عملیاتی شود.

این زیرساخت دیجیتال بینش تجاری مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به رشد، سودآوری، پایداری و گسترش هرچه بیشتر اعتماد بین مشتریان و مصرف‌کنندگان را از طریق ارایه تجارب مسئولیت پذیرتر، شفاف‌تر و جذاب‌تر فراهم می‌کند.

منبع: itp