ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

مایکروسافت عرضه محدود آفیس ۲۰۱۳ را آغاز کرد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت عرضه نسخه جدید بسته نرم افزاری آفیس خود را که به آفیس ۲۰۱۳ معروف است، شروع کرده است.
به گزارش وب سایت computerworld، شرکت مایکروسافت به کارکنان برخی شرکت‌ها و موسسات آموزشی اجازه داده است تا نسخه جدید این بسته نرم افزاری را خریداری کنند. کارکنان این شرکت‌ها و موسسات می‌توانند به ازای پرداخت ۹۵٫ 9 دلار بسته نرم افزاری آفیس ۲۰۱۳ را خریداری کنند.
بر اساس این گزارش، کارکنان این شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند آفیس ۲۰۱۳ را از طریق یکی از طرح‌های مایکروسافت که به برنامه کاربری‌های خانگی (HUP) معروف شده است، خریداری کنند. این کارکنان به ازای پرداخت ۹۵٫ 9 دلار می‌توانند از نرم افزارهای ورد، اکسل، پاورپوئینت، اوت لوک، وان نوت، اکسس، پابلیشر، اینفوپث و لینک که در آفیس ۲۰۱۳ عرضه شده است، استفاده کنند. برنامه کاربری‌های خانگی یکی از طرح‌های مایکروسافت برای فروش نرم افزار به شرکت‌ها و سازمان‌هایی است که قصد دارند محصولات مایکروسافت را به صورت عمده خریداری کنند. این طرح به کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها اجازه می‌دهد آخرین نسخه از نرم افزارهای آفیس را برای استفاده بر روی رایانه‌های خانگی خود به قیمت کمی دانلود کنند.
شرکت مایکروسافت در حال حاضر نسخه‌ای از آفیس ۲۰۱۳ را در اختیار این کاربران قرار داده که به پروفشنال پلاس معروف شده است.
شرکت مایکروسافت هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده از چه زمانی قصد دارد آفیس ۲۰۱۳ را به صورت گسترده وارد بازار کند، اما این شرکت معمولاً زمانی محصولات جدید خود را از طریق برنامه HUP به فروش می‌گذارد که این محصولات برای عرضه نهایی آماده باشد. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود نسخه جدید آفیس در عرض چند هفته آینده روانه بازار شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *