مایکروسافت به عنوان تنها شریک جهانی Kyndryl برگزیده شد

شرکت Kyndryl به تازگی همکاری‌هایی را با مایکروسافت آغاز کرده تا از این طریق قابلیت‌های بیشتری را به عنوان پیش‌رو در بازار جهانی در اختیار مشتریان سازمانی بگذارد.

از زمانی که Kyndryl به عنوان یک شرکت عمومی مستقل فعالیت خود را آغاز کرد، این نخستین همکاری با مایکروسافت محسوب می‌شود و فرصت‌های کاری چند میلیارد دلاری را برای هر دو شرکت مذکور به همراه می‌آورد.

براساس این همکاری‌ها مقرر شده که دو شرکت راهکارهایی را مبتنی بر خدمات پردازش ابری مایکروسافت به بازار جهانی ارائه کنند که فرآیند پذیرش خدمات ابری ترکیبی را سرعت بخشد، اپلیکیشن‌ها و فرآیندها را مدرن سازی کند، مجموع فعالیت‌های حیاتی و مهم را تحت پشتیبانی قرار دهد، و تجربه‌های کاری مدرن را برای مشتریان فراهم کند.

این همکاری‌های طولانی‌مدت درهای بازارهای جدید و مشتریان بیشتر در تمام صنایع را به روی شرکت Kyndryl باز می‌کند و در اصل نشان‌دهنده سرعت و تعهدی است که شرکت مذکور در ایجاد روابط قوی با مبتکران پیش‌رو در عرصه فناوری سازمانی به کار می‌گیرد.

با این قرارداد مایکروسافت تنها شریک Kyndryl در عرصه جهانی می‌شود و دسترسی مایکروسافت به بازار خدمات مدیریت شده 500 میلیارد دلاری تحت نفوذ Kyndryl گسرش می‌ابد.

«مارتین شروتر» رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Kyndryl گفت:‌ «ما به عنوان یک شرکت مستقل در اکوسیستم شریک خود برای حمایت از موفقیت مشتریان سرمایه‌گذاری می‌کنیم و بر گسترش فرصت‌های بازار در فضای ابری، داده‌ها، امنیت و اتوماسیون هوشمند متمرکز هستیم».

منبع: itp