مایکروسافت برند Windows ۱۰ S را کنار گذاشت

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت در نظر دارد برای نسخه ویژه سیستم عامل خود به نام  Windows ۱۰ S تغییراتی را اعمال کند و بر اساس آخرین تصمیمات بناست تا پایان سال جاری میلادی این نام برای همیشه کنار گذاشته شود.
به گزارش وب‌سایت Mspoweruser؛ گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که مایکروسافت از این پس هیچ محصولی را با نام Windows ۱۰ S به فروش نمی‌رساند و به جای آن تصمیم دارد از آن به عنوان یک قابلیت یا یک حالت برای سیستم عامل خود استفاده کند.
این شرکت نرم‌افزاری تصمیم داد به کاربران این سیستم عامل این امکان را بدهد تا در صورت تمایل از حالت S استفاده کنند. بر این اساس در آینده نزدیک شاهد «ویندوز ۱۰ پرو» در حالت S، «ویندوز ۱۰ هوم» در حالت S و … خواهیم بود.


این تغییر به کاربران نسخه‌های «Home» و «Educational» سیستم عامل مایکروسافت امکان می‌دهد تا رایانه شخصی با سیستم عامل Windows ۱۰ S در اختیار داشته باشند و در عین حال بتوانند به‌روزرسانی‌های که برای گروه Insider مایکروسافت ارایه می‌شود را هم در اختیار بگیرند.
«دونار سرکار» از مدیران مایکروسافت روی وبلاگ رسمی این شرکت توضیح داد: «کاربران گروه Insider می‌توانند “ویندوز ۱۰ پرو در حالت S” را در اختیار بگیرند. این تغییر از نظر طراحی اعمال می‌شود و این دسته از رایانه‌های شخصی همچنان قابلیت‌های سیستم عامل Windows ۱۰ S را در اختیار خواهند داشت».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *