مایکروسافت بالاخره مشکل ورود به Office ۳۶۵ را حل کرد

همکاران سیستم- مایکروسافت سرانجام موفق شد مشکل پیش آمده برای گروهی از کاربران مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ مبتنی بر فضای پردازش ابری را برطرف کند تا آنها بتوانند وارد این اپلیکیشن شوند.
بیانیه منتشر شده از سوی مایکروسافت در حساب کاربری این شرکت مخصوص Office ۳۶۵ روی شبه اجتماعی توئیتر اعلام کرد: «ما مشکل مربوط به تشخیص هویت کاربران را که از ورود آنها به سرویس Office ۳۶۵ جلوگیری می‌کرد،‌ برطرف کردیم. ما در حال مانیتورینگ کردن این سرویس هستیم تا مطمئن شویم مشکل یاد شده برای همه کاربران از بین رفته است».
در پایان این بیانیه گفته شد: «ما تمام اقدامات لازم برای بازیابی و رفع مشکل مرتبط با اختلال MO۱۳۳۵۱۸ را انجام دادیم و به طور کامل آن را حل کردیم. از تمامی کاربران که این مسئله را به ما اعلام کردند سپاسگزاریم.»


هنوز به درستی مشخص نیست چه تعداد کاربر آنلاین بر اساس این اختلال دسترسی به حساب کاربری خود در مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ را از دست دادند.
با این وجود حساب کاربری رسمی مایکروسافت مربوط به Office ۳۶۵ اعلام کرد این شرکت بر اساس اختلالات خود در سرور مربوط به منطقه آسیا پسیفیک با مشکل یاد شده مواجه شده است.

منبع: Zdnet