مایکروسافت افزونه جدیدی را برای حقوقدانان به آفیس ۳۶۵ افزود

مایکروسافت افزونه جدیدی را برای حقوقدانان به آفیس ۳۶۵ افزود

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت قابلیت جدیدی به راهکار آفیس ۳۶۵ خود افزوده است که وکلا و حقوقدانان با استفاده از آن می‌توانند فایل‌های سندی خود را مدیریت کنند.به گزارش وب‌سایت pcworld، شرکت مایکروسافت افزونه جدیدی به آفیس ۳۶۵ خود افزوده است که وکلا و حقوقدانان را در مدیریت فایل‌های سندی یاری می‌کند. این افزونه که Matter Center نام دارد در حال حاضر به صورت محدود و آزمایشی عرضه شده است.
بر اساس این گزارش، افزونه جدید آفیس ۳۶۵ با اپ‌های Word، Excel و سرور  Sharepoint Online  و OneDrive (نسخه ویژه کسب و کارها) سازگار شده است. این افزونه به وکلا و متخصصان حوزه حقوق کمک می‌کند فایل‌های مورد نیاز خود در آفیس ۳۶۵ را با سهولت بیشتری سازماندهی کنند و بر روی آن‌ها به صورت جمعی کار کنند. این افزونه دارای موتور جستجوی ویژه‌ای است که از طریق Word و یا Outlook قابل دسترسی است و قادر است فایل‌ها و موضوعاتی را که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد رهگیری و دسترس‌پذیرتر کند. این قابلیت در واقع نوعی خدمات پردازش ابری است، اما مایکروسافت اعلام کرده است از آن می‌توان در نسخه‌های غیرابری Sharepoint نیز استفاده کرد.
شرکت مایکروسافت هنوز جزئیات بیشتری را درباره قیمت این راهکار اعلان نکرده است. برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از این است که این شرکت ممکن است بخواهد راهکارهای مشابه دیگری را نیز برای سایر صنایع عرضه کند که در آن‌ها قابلیت‌های مورد نیاز هر صنعت به صورت عمیق‌تری مورد توجه قرار گرفته است. مایکروسافت در حال حاضر نسخه‌هایی از آفیس ۳۶۵ را برای سازمان‌های دولتی، نهادهای آموزشی و سازمان‌های غیرانتفاعی عرضه کرده است.
شرکت گوگل نیز که در این حوزه با مایکروسافت رقابت می‌کند، مدتی قبل قابلیت مشابهی را به خدمات پردازش ابری Apps for Education خود افزود. این قابلیت که ویژه نهادهای آموزشی است به معلمان کمک می‌کند وظایفی مثل تعیین تکالیف درسی و ارتباط با دانش‌آموزان را با سهولت بیشتری انجام دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *