فعالیت ۶۹ درصد سازمان‌ها مبتنی بر ابزارهای کاربردی ابری

فعالیت ۶۹ درصد سازمان‌ها مبتنی بر ابزارهای کاربردی ابری

همکاران سیستم- میزان استفاده از خدمات پردازش ابری در سازمان‌های کوچک و متوسط (SME) منطقه بریتانیا طی یک سال گذشته رشد ۱۵ درصدی را تجربه کرده است.به گزارش وبسایت Cbronline، ابزارهای کاربردی مبتنی بر فضای پردازش ابری هم‌اکنون در ۶۹ درصد سازمان‌های کوچک و متوسط استفاده می‌شوند و این در حالی است که ۵۳ درصد آنها هم بر این باورند که این قبیل ابزارها برای انجام کارهای از راه دور اهمیت فراوان دارند.
در این بررسی که توسط  مرکز BT و اتاق بازرگانی بریتانیا انجام شد، ۹۱ درصد سازمان‌ها اعلام کردند که دستکم یک کارمند آنها از خانه فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد و ۱۹ درصد هم اظهار داشتند که بیش از نیمی از نیروی کاری آنها در خارج از دفتر مرکزی و به صورت دورکار فعالیت‌های خود را دنبال می‌کند.
دسترسی از راه دور به داده‌های سازمانی، ‌دسترسی به شبکه Wi-Fi در خارج از محیط کار و فیبر نوری پهن‌باند نیز به ترتیب برای ۵۶،‌ ۶۴ و ۳۳ درصد سازمان‌های حاضر در این بررسی اهمیت داشته است.
گوشی هوشمند مهم‌ترین فناوری برای انجام فعالیت‌های سازمانی بوده است و ۶۸ درصد بر این باور بودند که به کمک آن طی ۱۲ ماه گذشته بزرگترین تغییرات را در کسب و کار خود ایجاد کرده‌اند. همچنین ۵۴ درصد بر افزایش دسترسی به شبکه Wi-Fi و ۴۲ درصد بر ابزارهای کاربردی مبتنی بر فضای پردازش ابری تاکید داشتند.
۷۹ درصد از سازمان‌های حاضر در این بررسی  اعلام کردند که اینترنت سرعت ارتباطات آنها را افزایش داده است، ‌۶۴ درصد آن را برای ارتقا خدمات مشتری کارآمد دانستند و  ۶۳ درصد هم ادعا کردند که به کمک اینترنت توانسته‌اند محیط کاری انعطاف‌پذیری در اختیار داشته باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *