فایرفاکس بالاخره برای کاربران اپل ارائه شد

فایرفاکس بالاخره برای کاربران اپل ارائه شد

همکاران سیستم- شرکت موزیلا سرانجام نسخه ویژه مرورگر اینترنتی فایرفاکس را برای سیستم عامل iOS عرضه کرد. این نخستین باری است که یک شرکت بزرگ توسعه نرم‌افزاری به صورت کامل محصولات خود را روی آیفون، آیپد و iPod touch عرضه می‌کند.
به گزارش وبسایت theinquirer، کاربران در این مرورگر اینترنتی موبایلی می‌توانند با وارد کردن رمز عبور خود در دستگاه‌های مختلف، آنها را به یکدیگر متصل کنند تا تاریخچه فعالیت اینترنتی آنها منتقل شود.
تب‌ها در نسخه موبایلی جدید فایرفاکس مخصوص کاربران اپل به شما امکان می‌دهد تا بتوانید چندین تب که به صورت همزمان باز هستند را در یک صفحه مدیریت کنید. این قابلیت را مرورگر کروم در سیستم عامل Lollipop اندروید یا Safari در iOS ارائه نمی‌دهد. پیشنهادات مبتنی بر کلیدواژه ارائه شده توسط کاربر نیز در موتور جست‌وجو تحلیل می‌شود تا بهترین گزینه برای کاربر فراهم شود.
شرکت موزیلا روی وبلاگ رسمی فایرفاکس نوشت: « فایرفاکس مخصوص iOS‌ به شما امکان می‌دهد مرورگر مورد علاقه خود را در اختیار داشته باشید و امکان جست‌وجوی منعطف و هوشمند را در اختیار بگیرید. این مرورگر اینترنتی سیستم مدیریت تب‌ها، اتصال دستگاه‌ها مبتنی بر حساب کاربری فایرفاکس و قابلیت Private Browsing را ارائه می‌دهد».