علاقه کسب و کارهای کوچک به تبلیغات بر روی ابزارهای همراه در حال افزایش است

همکاران سیستم- نتایج یک پژوهش جدید نشان می‌دهد کسب و کارهای کوچک و متوسط رفته رفته علاقه بیشتری به تبلیغات بر روی ابزار همراه نشان می‌دهند و بودجه‌ای را که صرف این نوع از تبلیغات می‌کنند، در حال افزایش است.
به گزارش وب سایت eweek، نتایج مطالعه موسسه بورل آسوشیت (Borrell Associates) نشان می‌دهد که ۷۲ درصد از کسب و کارهای کوچک و متوسط قصد دارند بودجه این نوع از تبلیغات را در دوازده ماه آینده افزایش دهند و یا ثابت نگه دارند. ۶۵ درصد از کسب و کارهایی که قصد افزایش بودجه این نوع تبلیغات را دارند، گفته‌اند در ۱۲ ماه آینده احتمالا این بودجه را بیش از ۳۰ درصد افزایش دهند. حدود ۳۲ درصد نیز گفته‌اند قصد دارند این بودجه را بین ۱۱ تا ۲۰ درصد افزایش دهند.
این پژوهش نشان می‌دهد کسب و کارهای کوچک در عین حالی که برای تبلیغات بر روی ابزارهای همراه تمرکز کرده‌اند، در جست‌و‌جوی پلت فرم‌های پیچیده‌ای هستند تا بتوانند تاثیر این نوع از تبلیغات را ارزیابی کنند. حدود سه چهارم (۷۷ درصد) از کسب و کارهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، توانایی تحلیل عملکرد کمپین تبلیغاتی خود را «تا حدی مهم» تا «بسیار مهم» رده بندی کرده‌اند.
بر اساس این پژوهش، استقبال از تبلیغات از طریق ابزار‌های همراه در حال افزایش است. حدود نیمی (۴۹ درصد) از ۱۳۰۰ کسب و کار کوچک و متوسطی که در این پیمایش شرکت کرده‌اند، گفته‌اند در گذشته از این نوع تبلیغات استفاده کرده‌اند و برگشت سرمایه بیشتری را تجربه کرده‌اند و همین امر باعث شده به فکر ادامه این نوع تبلیغات باشند.