عرضه نسل جدیدی از ابزارهای بازاریابی تعاملی توسط شرکت آی‌دی‌سی

عرضه نسل جدیدی از ابزارهای بازاریابی تعاملی توسط شرکت آی‌دی‌سی

همکاران سیستم- شرکت داده‌های بین المللی (آی‌دی‌سی) نسل جدیدی از پلت‌فرم‌های ویژه بازاریابی را عرضه کرده است که بر روی گوشی‌های هوشمند و سایر فناوری‌های همراه قابل نصب است. این پلت‌فرم‌ها که تحت HTML5 ارائه شده است، امکان بازاریابی تعاملی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند.

شرکت آی‌دی‌سی که مجموعه پلت‌فرم‌های خود را GMS نامیده است، سعی کرده در این مجموعه علاوه بر ارائه محتوا‌ها و مطالب مربوط به مشتریان خود، طیف وسیعی از ابزارهای چند رسانه‌ای از قبیل پادکست‌های ویدئویی، وب‌سایت‌ها و دیگر ابزار ترکیبی را نیز ارائه کند. عرضه این پلت‌فرم‌ها در فرمت HTML5 نیز به کاربران کمک می‌کند تاثیر راهکارهای ارتباط با مشتری را بر همه سطوح تعاملی کسب و کار خود ارزیابی کنند.

گرایش آی‌دی‌سی به HTML5 به این دلیل است که تحلیلگران این شرکت معتقدند هم اکنون محیط راهکارهای نرم افزاری از یک محیط رایانه محور به یک محیط دوگانه در حال انتقال است که در آن هم رایانه و هم فناوری‌های همراه مثل گوشی‌های هوشمند مطرح است.

این پلت‌فرم‌ها نسل جدیدی از ابزار تعاملی آنلاین را در خود دارد که متخصصان تجاری به کمک آن می‌توانند تاثیر نرم افزارهای ارتباط با مشتری را بر پیشرفت و رشد کسب و کار خود ارزیابی کنند. این پلت‌فرم‌ها در واقع شکل تکامل یافته راهکارهایی است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ توسط شرکت SAP عرضه شد. شرکت‌های و سازمان‌های کاربر می‌توانند از هر محل و با هر وسیله‌ای مثل رایانه، گوشی و یا رایانه‌های لوحی به نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری دسترسی پویاتری داشته باشند.

گفتنی است شرکت آی‌دی‌سی یکی از مهم‌ترین عرضه کننده‌های خدمات هوشمندی بازار و خدمات پژوهشی و مشاوره‌ای است که به مدیران و متخصصان صنعت فناوری اطلاعات و کسب و کارهای تجاری دیگر مشاوره می‌دهد. این شرکت دارای بیش از ۱۰۰۰ پژوهشگر و تحلیلگر است و ۴۷ سال است که روندهای تجاری در بیش از ۱۱۰ کشور جهان را رهگیری و کنترل می‌کند.

idc