شرکت Workday راهکار تحلیلی جدیدی در حوزه مدیریت منابع انسانی عرضه کرد

شرکت Workday راهکار تحلیلی جدیدی در حوزه مدیریت منابع انسانی عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت Workday راهکار تحلیلی ویژه‌‏ای در حوزه مدیریت منابع انسانی عرضه کرده است که روندهای حاکم بر این حوزه را پیش‏بینی می‏‌کند.
به گزارش وب‏سایت zdnet، شرکت Worday، یکی از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای مدیریت منابع انسانی اولین نسخه از مجموعه راهکارهای تحلیلی خود را که Insight Applications نام دارد، عرضه کرده است. این محصول قرار است در قالب بسته نرم‏افزاری ویژه این شرکت در زمینه مدیریت منابع انسانی و نیز بسته اتوماسیون خدمات حرفه‏ای (PSA) عرضه شود.
شرکت Workday سال گذشته از برنامه خود برای طراحی و عرضه مجموعه‏ای از اپلیکیشن‏ها که قابلیت‏های راهکارهای این شرکت در زمینه داده‏ها کلان را ارتقا می‏دهد، خبر داده بود. حالا این شرکت اولین نسخه از این اپلیکیشن‏‌ها را که Workday Talent Insights نام دارد، عرضه کرده است. این راهکار که مجهز به قابلیت یادگیری ماشینی است به مدیران منابع انسانی اجازه می‏‌دهد بهترین عملکردها را شناسایی و با خطرها مقابله کنند. این راهکار جدید همچنین قادر است یادگیری ماشینی خود را به کمک موتور اطلاعات هوشمند SYMAN ارتقا بخشد.
شرکت Workday علاوه بر عرضه این راهکار، بسته اتوماسیون خدمات حرفه‌‏ای خود را نیز عرضه کرده است. این بسته حاوی راهکارهای مدیریت منابع انسانی و راهکارهای مالی این شرکت است که برای مدیریت کارکنان، پروژه‌‏ها، منابع، زمان و رصد هزینه‌‏ها قابل استفاده است.