شرکت Workday تهیه گزارش‌های مالی را برای کسب و کارها آسان‌تر می‌کند

شرکت Workday تهیه گزارش‌های مالی را برای کسب و کارها آسان‌تر می‌کند

همکاران سیستم- شرکت Workday، یکی از تولیدکنندگان مطرح نرم‌افزارهای مالی اظهار امیدواری کرده است با عرضه محصول جدیدی نظر کسب و کارهای بزرگ را به راهکارها و نرم‌افزارهای مالی خود جلب کند و توان رقابت خود با شرکت‌هایی مثل اوراکل و سپ را افزایش دهد.
به گزارش وب‌سایت pcworld، شرکت Workday اعلام کرده است محصول جدید این شرکت که یک موتور گزارش‌دهی است خواهد توانست نظر شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ را به نرم‌افزارهای مالی این شرکت جلب کند. این محصول جدید که Composite Reporting نام دارد قادر است گزارش‌ها و اطلاعات مالی را با سهولت بیشتری در اختیار کارکنان بخش مالی کسب و کارها قرار دهد. به گفته بتسی بلاند، معاون بخش محصولات مدیریت مالی این شرکت، کارکنان بخش مالی کسب و کارها پیش از این ناچار بودند داده‌های مورد نیاز خود را به شکل سنتی از سیستم‌های چندگانه استخراج کنند و سپس آن‌ها را در در قالب مجموعه‌ای از Spread sheetها فشرده و به یک سند واحد تبدیل کنند که این فرایند زمان زیادی را از آن‌ها صرف می‌کرد.

وی گفته است معماری جدید شرکت Workday قادر است همه داده‌های مالی را مستقیماً در یک سیستم نگهداری کند و گزارش‌های مورد نیاز را با سرعت بیشتری تحویل دهد. این ابزار همچنین به کارکنان بخش مالی کسب و کارها اجازه می‌دهد گزارش‌های مختلف را به یک گزارش واحد تبدیل کنند و در عین حال گزارش‌های تخصصی‌تری تهیه کنند. آن‌ها به کمک این محصول مثلاً می‌توانند وضعیت سوددهی و زیان‌دهی یک بخش خاص را با سهولت ارزیابی کنند. گزارش‌های به دست آمده از این ابزار شبیه گسترده‌برگ‌های کنونی است و به قابلیت‌هایی مثل نمای شطرنجی و استفاده از فرمول‌ها مجهز شده است. محصول جدید این شرکت دارای قابلیتی به نام Worktag است که به کمک آن می‌توان ابعاد جدیدی به گزارش‌های به‌دست‌آمده افزود و متغیرهایی مثل زمان و مکان را نیز به آن‌ها افزود. قابلیت دیگری که شرکت Workday در این ابزار طراحی کرده است کنترل‌گرهای هویت و مدیریت دسترسی است که امکان کنترل دسترسی کارکنان به مجموعه‌های مختلف داده‌ها و اطلاعات را فراهم می‌کند.

بنا بر گزارش این شرکت این ابزار بخشی از راهکار Workday ۲۳ است که در حال حاضر در دسترس کسب و کارها قرار دارد.