شرکت OpenERP راهکار نرم افزاری مدیریت منابع سازمانی را با فروش فروشگاهی یکپارچه می‌کند

شرکت OpenERP راهکار نرم افزاری مدیریت منابع سازمانی را با فروش فروشگاهی یکپارچه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت بلژیکی OpenERP که عرضه کننده نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی است اعلام کرده نسخه جدیدی از راهکار نرم افزاری خود را روانه بازار کرده است که کسب و کارهای مختلف به کمک آن می‌توانند بازدهی خود را افزایش دهند.
به گفته این شرکت نسخه جدید این راهکار نرم افزاری که نسخه 6.1 نام گرفته است دارای ۸۵ برنامه کاربردی جدید است. برنامه فروش فروشگاهی، صفحه تصویر موسوم به کان‌بان (KanBan) و قابلیت‌های اجتماعی از جمله ویژگی‌ها و برنامه‌های جدید نرم افزار مدیریت منابع سازمانی این شرکت برشمرده شده است.

برنامه فروش فروشگاهی که به تازگی به راهکار ERP این شرکت افزوده شده یک برنامه تحت وب است که بر روی رایانه‌های شخصی و یا آیپد قابل اجرا است. قابلیت تحت وب بودن این برنامه باعث می‌شود شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر نیازی به نصب آن نداشته باشند. یکی دیگر از مزیت‌های برنامه فروش فروشگاهی این است که بدون اتصال به اینترنت نیز کار می‌کند. قابلیت یکپارچه شدن با برنامه‌های مدیریت نوآوری و حسابداری نیز از دیگر مزایای فروش فروشگاهی است.

صفجه تصویر KanBan نیز کاربران را قادر می‌کند فعالیت خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کنترل کنند. کاربران برای مدیریت فعالیت‌های خود در محیط این راهکار نرم افزاری می‌توانند از قابلیت‌هایی مثل دراگ‌اند دراپ (Drag and Drap) استفاده کنند. کاربران همچنین می‌توانند این برنامه را با دیگر برنامه‌های کاربردی موجود در نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی ترکیب کنند. مثلاً فروشندگان می‌توانند در محیط برنامه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) کانال‌های فروش خود را نیز مدیریت کنند و همزمان کارهای دیگری مثل برنامه ریزی برای ایجام یک قرار ملاقات را نیز با یک کلیک انجام دهند.

راهکار OpenERP 6.1 همچنین دارای چندین قابلیت اجتماعی است. سیستم‌های هوشمندی که برای به اشتراک گذاری برخی اسناد با مشتریان و تامین کنندگام مواد خام به کار می‌رود و سازوکار همگام سازی که به کسب و کارهای مختلف اجازه می‌دهد فعالیت‌های خود را با دیگر شرکت‌ها یکپارچه کنند، از جمله این قابلیت‌ها است.

enterpriseappstoday