شرکت گیگیا؛ ستاره در حال ظهورِ بازار راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری

شرکت گیگیا؛ ستاره در حال ظهورِ بازار راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری

همکاران سیستم- نشریه CRM Magazine که هر ساله بر‌ترین عرضه‌‌‏کنندگان راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری را معرفی می‌‏کند، این بار از شرکت گیگیا به عنوان یکی از ستاره‌‏های در حال ظهور در بازار این راهکار‌ها نام برده است.
به گزارش وب‏‌سایت marketwire، شرکت گیگیا (Gigya) از سوی نشریه سی آر‌ ام مگزین به عنوان یکی از شرکت‌‏های خوش‌‏آتیه در بازار راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری معرفی شده است. این نشریه از شرکت‏‌هایی چون سیلزفورس، سپ، مایکروسافت، اوراکل و نت سوئیت نیز به عنوان بزرگ‌ترین برندگان این بازار نام برده است.
بر اساس این گزارش، «ستاره‏‌های در حال ظهور» عنوان یکی از جوایز این نشریه است که به شرکت‏‌های خوش‌‏آتیه و دارای محصولات خلاقانه اعطا می‌‏شود. امسال این جایزه نصیب شرکت گیگیا، یکی از عرضه‏‌کنندگان فناوری‏‌های مدیریت داده‌‏های مشتریان شده است. این شرکت اوایل سال ۲۰۱۳ را با رشد خیره‌‏کننده‌‏ای پشت سر گذاشته است. در حال حاضر بیش از ۷۰۰ شرکت و سازمان مشتری محصولات گیگیا هستند و فناوری‏‌های این شرکت نیز ماهیانه به دست بیش از یک و نیم میلیارد کاربر نهایی می‌‏رسد.
پاتریک سالیر، مدیر عامل شرکت گیگیا کسب عنوان «ستاره در حال ظهور» از سوی نشریه سی‏ آر اِم مگزین را مایه افتخار خوانده و گفته است: گیگیا با بیش از ۷۰۰ مشتری خود به سرعت در حال تبدیل شدن به یک شاخص و استاندارد در حوزه مدیریت داده‏‌های مشتریان است.
گفتنی است شرکت گیگیا در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری صاحب چندین راهکار معروف است که از سوی شرکت‌‏های بزرگی مثل پپسی، وریزون و‌ ای بی‌ سی مورد استفاده قرار می‌‏گیرد.