شرکت فایننشال فورس نرم‌افزار حسابداری خود را با ابزارهای اجتماعی یکپارچه می‌کند

شرکت فایننشال فورس نرم‌افزار حسابداری خود را با ابزارهای اجتماعی یکپارچه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت فایننشال فورس نسخه جدیدی از نرم‌افزار حسابداری خود را وارد بازار کرده‌است که دارای قابلیت‌های اشتراکی و اجتماعی است.

نرم‌افزار حسابداری شرکت فایننشال فورس که «اتوماسیون خدمات حرفه‌ای و حسابداری» (PSA) نام دارد در آخرین نسخه به روز شده خود دارای قابلیت‌های اشتراکی از قبیل گزارش‌دهی اجتماعی است. این راهکار نرم‌افزاری در واقع ترکیبی از ابزاری است که با هدف تدوین و به اشتراک‌گذاری گزارشات مالی به کار می‌رود.

نسخه جدید نرم افزار حسابداری PSA به شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر اجازه می‌دهد گزارشات مالی خود را با نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) یکپارچه کنند. این نرم‌افزار به کاربران اجازه می‌دهد گزارشات مالی خود را با دیگر کاربران در داخل و خارج از سازمان به اشتراک بگذارند.

شرکت فایننشال فورس قصد دارد برای تقویت قابلیت‌های اشتراکی این راهکار یک پورتال گروهی راه‌اندازی کند که شرکت‌های مشتری در آنجا بتوانند به تبادل و اشتراک گزارشات مالی خود بپردازند.

این شرکت همچنین نرم‌افزار حسابداری خود را با فناوری‌های همراه تحت سیستم عامل اندروید سازگار کرده است و برای این منظور یک نرم‌افزار کاربردی قابل نصب بر روی گوشی‌ها و رایانه‌های لوحی طراحی کرده که «تایم کارت» نام دارد. این نرم‌افزار از ماه آینده در فروشگاه نرم‌افزاری معروف به «اندروید مارکت» در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

شرکت فایننشال فورس دات کام روابط نزدیکی با شرکت سیلزفورس دات کام دارد. سیلزفورس یکی از سرمایه‌گذران فایننشال فورس است و نرم‌افزارهای فایننشال فورس نیز بر اساس پلت فرم توسعه پردازش ابری سیلزفورس که فورس دات کام نام دارد، ساخته می‌شود. این شرکت برای راه‌کارهای کسب و کار خود بیش از پنج هزار مشتری دارد.

enterpriseappstoday

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *