شرکت سیلزفورس عرضه خدمات Do.com را متوقف می‏کند

شرکت سیلزفورس عرضه خدمات Do.com را متوقف می‏کند

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس از قصد خود برای تعطیلی خدمات Do.com که یک راهکار مدیریت وظیفه است، خبر داده است.

به گزارش وب‏سایت citeworld، شرکت سیلزفورس در ایمیلی به کاربران خدمات Do.com اعلام کرده است که این خدمات را در تاریخ 31 ژانویه تعطیل خواهد کرد. این راهکار از جمله خدماتی است که در زمینه مدیریت وظیفه عرضه شده بود. شرکت سیلزفورس هنوز دلیل تعطیلی این خدمات را اعلام نکرده است.

بر اساس این گزارش، راهکار Do.com در سال 2011 در قالب یک اپ از سوی سیلزفورس معرفی شد. سیلزفورس در آن زمان شرکتی با نام مِنیمون (Manymoon) را خریداری کرده بود و این اپ را با استفاده از فناوری و تخصص این شرکت طراحی و عرضه کرده بود. این محصول از جمله محصولات نادری بود که از سوی سیلزفورس و برای کسب و کارها و گروه‏های کوچک عرضه شده بود.

شرکت سیلزفورس رسماً دلایل تعطیلی این خدمات را اعلام نکرده است. این شرکت در پاسخ خبرنگاری که دلیل توقف عرضه این خدمات را پرسیده بود، فقط به بخش پرسش‏ها و پاسخ‏های متداول مربوط به نحوه استخراج اطلاعات از پایگاه‏های Do.com اشاره کرده و درباره دلیل اصلی این تصمیم توضیحی نداده است.

راهکار مدیریت وظیفه در حال حاضر از جمله قابلیت‏هایی است که در حال حاضر بیشتر از طریق راهکارها و خدمات کار جمعی مثل جیو یا یامر عرضه می‏شود.