شرکت سپ برای افزایش درآمد خود به فناوری‌های همراه چشم دوخته است

همکاران سیستم- شرکت سپ تلاش می‌کند راهکارهایی عرضه کند تا کسب و کارهای مختلف به کمک آن بتوانند از فناوری‌های همراه به شیوه موثرتری استفاده کنند.

بزرگ‌ترین شرکت عرضه کننده نرم افزارهای مدیریتی در جهان قصد دارد نرم افزار جدیدی را وارد بازار کند تا شرکت‌های مشتری با استفاده از آن بتوانند نرم افزارهای کاربردی مورد نظر خود را برای نصب بر روی فناوری‌های همراه توسعه دهند.
به گزارش وب سایت bloomberg، شرکت سپ قصد دارد نسخه جدیدی از پلت فرم سی بیس (Sybase) خود را عرضه کند تا توسعه دهندگان نرم افزاری به کمک آن بتوانند برنامه‌ها و نرم افزارهای کاربردی بیشتری طراحی کنند و آن‌ها را از طریق فروشگاه آنلاین شرکت سپ به کسب و کارهای متقاضی بفروشند. شرکت سپ همچنین در تلاش است تا ابزار جدیدی برای توسعه آنلاین برنامه‌های کاربردی عرضه کند که نئو نام دارد. شرکت‌های کاربر به کمک نئو می‌توانند نرم افزار‌ها و راهکارهای شرکت سپ را بر روی گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های لوحی و رایانه‌های شخصی امتحان کنند.
شرکت سپ که بیش از ۴۰ سال از تاسیس آن می‌گذرد، در تلاش است تا با سازگار کردن راهکار‌ها و محصولات نرم افزاری خود بر روی فناوری‌های همراه و از جمله آیپد اپل سود خود از بازار راهکارهای کسب و کار را افزایش دهد. تحلیل گران پیش بینی کرده‌اند درآمد شرکت سپ در سال جاری با ۱۳ درصد افزایش به ۱۶.۱ میلیارد یورو (۲۰.۷ میلیارد دلار) خواهد رسید. پیش بینی سپ نیز حاکی از این است که درآمد حاصل از فروش نرم افزارهای همراه این شرکت در سال جاری به ۲۲۰ میلیون یورو (۲۸۲.۸ میلیون دلار) خواهد رسید.
انتظار می‌رود درآمد سپ از فروش نرم افزارهای سازگار با رایانه‌های لوحی و گوشی‌های هوشمند تا سال ۲۰۱۵ حدود ۸ درصد از کل درآمد این شرکت را تشکیل دهد.