شرکت سپ از کارآفرینان کشورهای در حال توسعه حمایت می‌کند

همکاران سیستم- شرکت آلمانی سپ تصمیم گرفته است از کارآفرینانی که در اقتصادهای نوظهور فعالیت می‌کنند، حمایت کند.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت سپ تصمیم گرفته است با ارائه کمک‌های مشورتی و پشتیبانی‌های فنی از کارآفرینان در کشورهای در حال توسعه حمایت کند. هند و برزیل اولین کشورهایی خواهند بود که کمک‌های سپ شامل حال کارآفرینان آن‌ها خواهد شد. سپ متعهد شده مبلغ ۲ میلیون یورو (6. 2 میلیون دلار) را در عرض سه سال صرف کمک به کارآفرینان محلی در کشورهای هند و برزیل کند.
بر اساس این گزارش، شرکت سپ و برخی از شرکایش می‌کوشند از اشتغال زایی و رشد کسب و کارهایی که مورد تایید نهادهای غیر دولتی مثل شبکه ملی کارآفرینان در هند قرار می‌گیرند، حمایت کنند. کسب و کارهای انتخاب شده می‌توانند از خدمات داوطلبانه کارکنان سپ، خدمات مشاوره‌ای و پشتیبانی‌های فنی برخوردار شوند.
بیل مک درموت، یکی از مدیران ارشد شرکت سپ درباره اهمیت کارآفرینان گفته است: کارآفرینان امروز پایه‌های اقتصاد فردا هستند. ما به قدرت اقدامات کوچک و نقش حیاتی بخش خصوصی در کمک به برخی کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک ایمان داریم. وظیفه ما این است که کسب و کارهایی را که از همه شرایط لازم برای رسیدن به فرمول رشد جادویی برخوردارند، شناسایی و به آن‌ها کمک کنیم و به خاطر مصلحت همگانی نوآوری‌ها را سرعت بخشیم و اشتغال‌زایی کنیم.
اخیراً موسسه‌ی آی یو (واحد هوشمندی اقتصادی) پژوهشی را با حمایت شرکت سپ انجام داد و دریافت تا سال ۲۰۲۰ در سراسر جهان حدود ۵۰۰ میلیون شغل باید ایجاد شود تا کسانی که هم اکنون بیکار هستند و جوانانی که تا آن زمان به سن شاغلین می‌رسند، دارای کار و شغل باشند. بخش زیادی از این چالش‌ها متوجه کشورهای در حال توسعه‌ای مثل هند و برزیل است و به همین دلیل کمک به کارآفرینان این کشور‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است.