شرکت زوهو کسب و کارهای کوچک و متوسط را به استفاده از راهکارهای CRM تشویق می‌‏کند

شرکت زوهو کسب و کارهای کوچک و متوسط را به استفاده از راهکارهای CRM تشویق می‌‏کند

همکاران سیستم- شرکت زوهو (Zoho)، یکی از عرضه‌‏کنندگان راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در آمریکا قصد دارد با تقویت قابلیت یکی از محصولات رایگان خود در این حوزه، کسب و کارها را به استفاده از این راهکارها تشویق کند.
به گزارش وب‏سایت destinationcrm، شرکت زوهو قصد دارد با افزایش قابلیت‏‌های یکی از راهکارهای رایگان خود در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری، کسب و کارهای کوچک و متوسط را به استفاده بیشتر از این راهکارها تشویق کند. شرکت زوهو قبلاً این راهکار را برای ۳ کاربر در هر کسب و کار به صورت رایگان عرضه می‏‌کرد، اما حالا به ۱۰ کاربر اجازه استفاده رایگان داده است.
افزودن یک ماژول جدید برای مدیریت فایل که امکان به اشتراک‏‌گذاری ایمن اسناد فروش را ممکن می‌‏سازد، از جمله قابلیت‏‌های جدیدی است که زوهو به این راهکار افزوده است. زوهو قابلیت‏‌های امنیتی جدیدی نیز به این راهکار افزوده است که متصدیان آی‌تی کسب و کارها به کمک آنها خواهند توانست دسترسی کارکنان به این راهکارها را با سهولت بیشتری مدیریت کنند. افزایش تعداد پرونده‏‌ها و پروفایل‏‌های مشتریان به ۲۵ هزار عدد و یکپارچه‏‌سازی با دیگر اپلیکیشن‏‌های زوهو نیز از جمله دیگر قابلیت‏‌هایی است که به این راهکار افزوده شده است.
شرکت زوهو از طریق عرضه این قابلیت‏‌ها می‏‌کوشد جای پای راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری خود در بازار کسب و کارهای کوچک و متوسط را محکم‌‏تر کند.