شرکت باکس خدمات پردازش ابری خود را با راهکارهای CRM سیلزفورس یکپارچه کرد

شرکت باکس خدمات پردازش ابری خود را با راهکارهای CRM سیلزفورس یکپارچه کرد

همکاران سیستم- شرکت باکس که صاحب خدمات پردازش ابری دراپ باکس است، از یکپارچه‏‌سازی خدمات خود با راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) شرکت سیلزفورس خبر داده است.
به گزارش وب‏‌سایت cio-today، شرکت باکس برای افزایش توانمندی رقابتی خود در بازار محصولات پردازش ابری اقدام به یکپارچه‏‌سازی خدمات خود با راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری شرکت سیلزفورس کرده است. بنا بر اعلام شرکت باکس، این قابلیت به کاربران اجازه می‌‏دهد در محیط‏‌های پردازش ابری با سهولت بیشتری به محتواهای کسب و کار خود دسترسی داشته باشند.
تحلیل‏گران معتقدند یکپارچه‏‌سازی بین خدمات این دو شرکت برای باکس از اهمیت بیشتری برخوردار است تا برای سیلزفورس، هر چند که هر دو از آن سود خواهند برد.
قابلیت یکپارچه‏‌سازی بین این راهکار‌ها از طریق خدماتی که باکس امبد (Box Embed) نام دارد و تحت فناوری HTML۵ است، عرضه شده است. کسب و کارهای مشتری راهکارهای سیلزفورس هم‌‏اکنون می‌‏توانند نسخه یکپارچه‏‌سازی‏‌شده محصولات باکس را از پایگاه AppExchange دریافت کند. این پایگاه در واقع نوعی اپ استور است که از سوی شرکت سیلزفورس راه‏‌اندازی شده است.
اپ اکسچینج شرکت سیلزفورس در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین پایگاه‏‌های عرضه نرم‌‏افزارهای کسب و کار است که بیش ۱۸۰۰ نرم‌‏افزار بر روی آن عرضه شده است و ۷. ۱ میلیون نفر از مشتریان سیلزفورس آن را بر روی رایانه‏‌های خود نصب کرده‏‌اند. شرکت باکس نیز خدمات خود را در قالب نرم‏‌افزارهای همراه (اپ) برای ابزارهای تحت سیستم‏‌های عامل مختلفی مثل اندروید، آی او اس و ویندوز فون عرضه کرده است.
شرکت باکس پیش از این خدمات خود را بر روی پلت فرم شرکت نت سوئیت و گوگل اپ نیز عرضه کرده بود.