شرکت اینتوئیت قابلیت‏‌های جدیدی به راهکار حسابداری آنلاین خود افزود

شرکت اینتوئیت قابلیت‏‌های جدیدی به راهکار حسابداری آنلاین خود افزود

همکاران سیستم- شرکت اینتوئیت از به‌‏روز کردن راهکار حسابداری آنلاین کوئیک بوک خود خبر داده است.

به گزارش وب‏سایت zdnet، شرکت اینتوئیت که یکی از عرضه‏‌کنندگان آمریکایی راهکارهای حسابداری برای کسب و کارهای کوچک است اعلام کرده که بیش از 100 قابلیت جدید به راهکار آنلاین حسابداری کوئیک بوک خود افزوده است. اینتوئیت ادعا کرده است این به‏‌روزرسانی باعث می‌‏شود استفاده از این راهکار برای کسب و کارهای کوچک با کارایی بیشتری همراه باشد.

بر اساس این گزارش، شرکت اینتوئیت راهکار حسابداری آنلاین خود را با خدمات ذخیرش ابری شرکت باکس یکپارچه کرده است. کاربران این راهکار از این پس خواهند توانست به 10 گیگابایت فضای ذخیرش ابری رایگان در محیط پلت‏فرم شرکت باکس دسترسی داشته باشند. اینتوئیت اعلام کرده است این یکپارچه‌‏سازی به حسابدارها کمک می‏‌کند ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار کنند و اطلاعات مورد نظر خود را نیز با سهولت بیشتری به اشتراک بگذارند.

از جمله قابلیت‏‌های دیگری که اینتوئیت به محصول آنلاین خود افزوده است می‏‌توان به رابط برنامه‏‌نویسی کاربردی خاصی اشاره کرد که ویژه تراکنش‌‏ها و فعالیت‏‌های مرتبط با پرداخت است. این قابلیت به کسب و کارهای کوچک اجازه می‏‌دهد از اپ‏‌ها و ابزارهای شرکت‏‌های طرف سوم برای تسهیل فرایندهای پرداختی خود استفاده کنند.

شرکت اینتوئیت که مدتی قبل شرکت ItDuzzit را خریداری کرده است، محصول این شرکت را که پلت‏فرمی برای یکپارچه‌‏سازی راهکارهای ابری است نیز به محصول خود افزوده است. این قابلیت به توسعه‏‌دهندگان نرم‌‏افزار کمک می‏‌کند بین اپ‏‌های تحت وب و اپ‌‏های همراه یکپارچه‌‏سازی قوی‏‌تری برقرار کنند.