شرکت آمازون ۲۰ ساله شد

شرکت آمازون ۲۰ ساله شد

شرکت آمازون به منظور برگزاری جشن بیستمین سال تولد خود، از طرح جامعی با نام Prime Day رونمایی کرد. آمازون که بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان محسوب می‌شود و یکی از بزرگترین مراکز عرضه کننده خدمات پردازش ابری در جهان به حساب می‌آید، در روز تولد خود قصد دارد با برگزاری مراسم Prime Day گسترده‌تر از جمعه سیاه (Black Friday) محصولات مختلف را با تخفیف به فروش برساند.
به گزارش Cnet، تخفیف گسترده آمازون برای محصولات مختلف از ۱۵ ژوئیه چهارشنبه هفته جاری یعنی یک روز پیش از آنکه شرکت Amazon.com وارد بیست سالگی شود، آغاز می‌شود.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مشتریان این شرکت در تاریخ یاد شده هر ۱۰ دقیقه می‌توانند یک پیشنهاد قابل ملاحظه برای کاهش قیمت محصولات مختلف را دریافت کنند.
البته باید توجه داشت که این تخقیف‌ها فقط برای کاربران کنونی و مشترکان جدید سرویس Prime لحاظ می‌شود. این کاربران افرادی هستند که به صورت سالانه هزینه‌هایی را پرداخت می‌کنند تا از ارسال رایگان محصولات به مدت دو روز، خدمات ویدیویی و دیگر مزایا بهره‌مند شوند. این کاربران در کشورهای آمریکا، بریتانیا، اسپانیا، ژاپن، ایتالیا، آلمان، فرانسه، کانادا و استرالیا حضور دارند.
یکی از سخنگویان آمازون در این خصوص توضیح داد که این شرکت هنوز برنامه‌ای تکرار روز Prime Day در سال‌های آتی ندارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *