سیلزفورس راهکار ویژه‌ای برای اشتراک فایل عرضه کرد

سیلزفورس راهکار ویژه‌ای برای اشتراک فایل عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس راهکار ویژه‌ای در حوزه اشتراک فایل عرضه کرده است که با کمک آن می‌توان یکپارچگی فایل‌ها با راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را تسهیل کرد.

به گزارش وب‌سایت destinationcrm، شرکت سیلزفورس راهکار ویژه‌ای به نام Files Connect عرضه کرده است که کاربران راهکار مدیریت ارتباط با مشتری این شرکت به کمک آن می‌توانند عملیات جستجو و به اشتراک گذاری فایل‌های داخلی و بیرونی خود را با سهولت بیشتری انجام دهند. شرکت سیلزفورس در حال حاضر راهکار فایلز کانکت خود را با نرم‌افزار SharePoint و پایگاه ذخیرش ابری OneDrive مایکروسافت (نسخه ویژه کسب و کارها) یکپارچه کرده است، اما ظاهراً تصمیم دارد یکپارچگی با دیگر پلتفرم‌های اشتراک فایل مثل گوگل درایو را به آن بیفزاید. یکپارچه‌سازی محصولات مایکروسافت و سیلزفورس بیش از هر چیز به خاطر شراکت استراتژیکی است که این دو شرکت چند ماهی است دنبال می‌کنند. یکپارچه‌سازی این محصولات فقط به راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری محدود نشده است و راهکار مدیریت سرمایه‌های انسانی (HCM) را نیز شامل شده است.

تحلیل‌گران معتقدند یکپارچه‌سازی خدمات اشتراک فایل با راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری از این جهت مهم است که کاربران تاکنون از این راهکارها در قالب سیستم‌های مجزا و جداگانه استفاده می‌کردند. علیرغم اینکه در اکثر سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری قابلیتی برای ضمیمه‌سازی فایل‌ها تعریف شده بود، اما کاربران بدین دلیل که آن را برای خود چندان مفید نمی‌دانستند، کمتر از این قابلیت استفاده می‌کردند. نتایج یک مطالعه پژوهشی نیز نشان داده است که کارکنان در ۴۴ درصد مواقع نمی‌توانند اطلاعات مورد نیاز کار خود را پیدا کنند و ۶۱ درصد کارکنان نیز برای کسب و جستجوی اطلاعات مورد نیاز خود به طور جداگانه به چهار سیستم و یا بیشتر مراجعه می‌کنند و این کار بدین دلیل انجام می‌شود که این سیستم‌ها یکپارچه و تمرکزیافته نیست.