سیلزفورس راهکار ارتباطی ویژه‌ای برای دانشگاه‌ها عرضه کرد

سیلزفورس راهکار ارتباطی ویژه‌ای برای دانشگاه‌ها عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس مجموعه‌ای از راهکارهای نرم‌افزاری و پردازش ابری ویژه را برای نهادها و مؤسسات آموزش عالی عرضه کرده است.به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت سیلزفورس نسخه ویژه‌ای از پلتفرم Salesforce ۱ را عرضه کرده است که دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به کمک آن می‌توانند ارتباطات خود را ارتقا بخشند. این راهکارها به مؤسسات دانشگاهی کمک می‌کند با سهولت بیشتری با دانشجویان در ارتباط باشند. این شرکت همچنین با همکاری شرکت RoundCorner که عرضه‌کننده راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است نرم‌افزاری به نام Advancement Connect را توسعه داده‌اند که دانشگاه‌ها را قادر می‌کند ارتباط خود را با دانش‌آموختگانشان و خیرین ارتقا بخشند و آن‌ها نیز از طریق ابزارهای همراه خود کمک‌های مالی لازم برای دانشگاه‌ها را واریز کنند.

بر اساس این گزارش، نسخه ویژه‌ای که شرکت سیلزفورس از پلتفرم Salesforce ۱ ارائه داده است به دانشگاه‌ها کمک می‌کند دانشجویان مستعد مورد نظر خود را از طریق کانال‌های مختلف جذب کنند. این راهکار برای دانشجویان نیز دربردارنده قابلیت‌هایی است که به کمک آن می‌توانند به منابع و مقالات موجود در دانشگاه دسترسی داشته باشند.

شرکت سیلزفورس قابلیت‌های بازاریابی ویژه‌ای نیز در این راهکارها تعبیه کرده است. مؤسسات آموزش عالی از طریق این راهکارها می‌توانند افراد مورد نظر خود را در ابزارها و کانال‌های ارتباطی مختلف دنبال کنند و با آن‌ها در ارتباط باشند.