سیلزفورس در سودای کسب درآمد ۴ میلیارد دلاری از بازار راهکارهای پردازش ابری

سیلزفورس در سودای کسب درآمد ۴ میلیارد دلاری از بازار راهکارهای پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس دات کام که یکی از عرضه کنندگان مطرح راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری و محصولات تحت پردازش ابری است و می‌کوشد درآمد سالانه خود را به چهار میلیارد دلار برساند، در سه ماهه سوم سال جاری میلادی ۷۸۸ میلیون دلار درآمد داشته است.
به گزارش وب سایت zdnet، گزارش درآمدی سیلزفورس نشان می‌دهد درآمد این شرکت در سه ماهه سوم امسال در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۳۵ درصد افزایش یافته است. با این همه، سود خالص سیلزفورس در این دوره حدود ۲۲۰ میلیون دلار کاهش یافته و باعث شده 55. 1 دلار نیز از ارزش هر سهم این شرکت کاهش یابد.
بر اساس این گزارش، شرکت سیلزفورس می‌کوشد اولین عرضه کننده فناوری‌های پردازش ابری باشد که درآمد سالیانه خود را به ۴ میلیارد دلار می‌رساند. مارک بنیوف، مدیر عامل سیلزفورس در این باره گفته است: هم‌ اکنون سیلزفورس اولین عرضه کننده راهکارهای کسب و کار مبتنی بر فناوری پردازش ابری است که انتظار می‌رود درآمد سالیانه‌اش به ۳ میلیارد دلار برسد، بویژه که درآمد سه ماهه‌اش در حال حاضر ۳۵ درصد رشد داشته است. وی اظهار امیدواری کرده است تا سال ۲۰۱۴ درآمد سالانه این شرکت از مرز ۴ میلیارد دلار بگذرد.
بنیوف همچنین گفته است شرکت تحت مدیریتش در سه ماهه سوم ۲۰۱۲ حدود ۶۶ میلیارد تراکنش داشته است که این رقم از نظر نرخ سالانه ۶۵ درصد رشد داشته است. وی گفته مدیران اجرایی سیلزفورس پیش‌بینی می‌کنند هر لحظه ممکن است زمانی فرا برسد که تعداد این تراکنش‌ها در روز از یک میلیارد بگذرد.
مدیران سیلزفورس همچنین پیش‌بینی کرده‌اند درآمد این شرکت در سه ماهه چهارم به ۸۲۵ میلیون تا ۸۳۰ میلیون دلار برسد.