سیلزفورس در آغاز سال میلادی برخی از راهکارهای خود را به روز می‌کند

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس تصمیم گرفته است در روزهای آعازین سال نو میلادی نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و راهکارهای پیام دهی و کار جمعی خود را که چتِر (Chatter) نامیده می‌شود، به روز کند.
به گزارش وب سایت midsizeinsider، شرکت سیلزفورس که یکی از مهم‌ترین عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار در سطح جهان است، اعلام کرده نسخه‌های اولیه به روز رسانی راهکارهای خود را از ۱۱ ژانویه سال ۲۰۱۳ در دسترس کاربران قرار خواهد داد. شرکت سیلزفورس تلاش می‌کند آخرین دستاوردهای خود در زمینه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری را در قالب این به روز رسانی در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر قرار دهد. بیشتر مشتریان و کاربران راهکارهای سیلزفورس شرکت‌ها و کسب و کارهای متوسط هستند.
بر اساس این گزارش، شرکت سیلزفورس قابلیت‌هایی را به خدمات مدیریت ارتباط با مشتری خود خواهد افزود که متصدیان فروش شرکت‌ها و سازمان‌ها به کمک آن‌ها خواهند توانست عملکرد خود را در فصول مالی (دوره‌های سه ماهه) پیش‌بینی کنند. این قابلیت‌ها امکان پیش‌بینی ۸ فصل مالی پیاپی را به آن‌ها می‌دهد. سیلزفورس در این به روزرسانی قابلیت‌های تحلیلی راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری را نیز ارتقا خواهد داد.
نسخه‌های به روز شده راهکارهای سیلزفورس بخش وسیعی از خدمات پردازش ابری را نیز پوشش خواهد داد. شرکت سیلزفورس از معدود شرکت‌هایی است که در حوزه پردازش ابری عملکردی بسیار قوی داشته و بسیاری از راهکارهای نرم افزاری و حتی زیرساخت‌های نرم افزاری مورد نیاز کاربران خود را از طریق فناوری پردازش ابری عرضه کرده است.
بنا بر اعلام سیلزفورس، این به روزرسانی شامل راهکار اجتماعی چتِر نیز خواهد شد. جستجو و پیش نمایش از جمله مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که این شرکت به راهکار پیام دهی و کار جمعی خود افزوده است.
پشتیبانی از فناوری صفحات لمسی نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که شرکت سیلزفورس قصد دارد به برخی از راهکارهای کسب و کار خود بیفزاید تا کاربران بتوانند از آن‌ها بر روی ابزار دارای صفحات لمسی از آن‌ها استفاده کنند.